• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bieganów
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(574)
  • Mieszkanie Lublin LSM, Gliniana
    Mieszkanie Lublin LSM, Gliniana

    Lublin

    • 349 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie, kogoś bliskiego lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. 5 min ! pieszo - Uniwersytet Przyrodniczy ! 10-15 min...

  • Dom Lublin Szerokie, Ustronna
    Dom Lublin Szerokie, Ustronna

    Lublin

    • 939 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m², zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla...

  • Dom Lublin Szerokie, Ustronna
    Dom Lublin Szerokie, Ustronna

    Lublin

    • 969 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m², zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 431 m2. Idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Lublin Czechów,
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Czechów,

    Lublin

    • 539 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,20m2 na VIII piętrze z X w bloku z 1977 r. - Czechów, ul. Konc...

  • Wallenroda, Mieszkanie po remoncie + balkon
    1 / 8
    Wallenroda, Mieszkanie po remoncie + balkon

    Lublin

    • 618 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL....

  • Lokal do sprzedaży
    1 / 12
    Lokal do sprzedaży

    Lublin

    • 1 450 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 720 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PRESTIŻ I ELEGANCJA – Lokal 114,5 m² w sercu Lublina (ul. Narutowicza) Zainwestuj w nieruchomość, która jest wizytówką samą w sobie. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal użytk...

  • Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Dziesiąta
    1 / 16
    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Dziesiąta

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni około 80m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, dzielnica Dziesiąta, Lublin. Mieszkanie znajduje się na...

  • Herbowa 20, Czuby, 2 pokoje,balkon zielone osiedle
    1 / 9
    Herbowa 20, Czuby, 2 pokoje,balkon zielone osiedle

    Lublin

    • 1 690 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-21 Do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Herbowej 20 w Lublinie, na zielonym i spokojnym osiedlu,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem 18 m² Węglin
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem 18 m² Węglin

    Lublin

    • 610 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać...

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Balladyny
    Mieszkanie Lublin Lsm, Balladyny

    Lublin

    • 499 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na II piętrze z III w Lublinie przy ul. Balladyny os. Słowackiego LSM. Skład nieruchomości: - salon z aneksem (balkon), - 2...

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego

    Lublin

    • 844 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85m2, użytkowej 82,75m2  na III i IV piętrze / z IV...

  • Mieszkanie 47,8 m²  Czuby  2 pok.
    Mieszkanie 47,8 m² Czuby 2 pok.

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m² w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszu...

  • Mieszkanie Lublin Sławinek,
    Mieszkanie Lublin Sławinek,

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu niskiego bloku z 1994 roku o powierzchni 80 m2 po podłodze ( 40 m2 w akcie...

  • Dom Lublin,
    Dom Lublin,

    Lublin

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka bl...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Wschodnia

    Lublin

    • 2 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Oferta dotyczy wynajmu lokalu podzielonego na 4 pomieszczenia o powierzchni 59,12 m2, położonego w centrum Lublina, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Wschodniej. Nieruchomość cec...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Kryształowa
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Kryształowa

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej w Lublini...

  • Mieszkanie Lublin, Wrońska
    Mieszkanie Lublin, Wrońska

    Lublin

    • 505 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,15 m,...

  • Mieszkanie Lublin Sławinek
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławinek

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego, przestronnego 3 - pokojowego mieszkania położonego w spokojnej, zurbanizowanej części Lublina, w dzielnicy Sławinek. Znajduje się...

  • Lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji
    1 / 6
    Lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji

    Lublin

    • 7 671 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Najważniejsze atuty: Dwie windy, w tym specjalistyczna winda medyczna - idealne rozwiązanie dla gabinetów, klinik, poradni.Dwa niezależne wejścia do budynku, co ułatwia organizację...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei

    Lublin

    • 479 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży dogodnie zlokalizowanego ustawnego, jasnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zurbanizowanej centralno - północnej części Lublina...