• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zielonką

(4 138)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 13 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 380 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 11 281 € cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 778 m2 na 2 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 7 938 € cena
    • 588 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 588 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 9 453 € cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 700,23 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 11 435 € cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.586,43 m2 na 7 piętrze kameralnego biurowca w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 3 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27,58 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Chodkiewicza

    Warszawa » Mokotów » ul. Chodkiewicza

    • 11 192 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób, w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 376 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 4 408 € cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 304 m2 na parterze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 11 797 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Królewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Królewska

    • 7 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe, Naddnieprzańska
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe, Naddnieprzańska

    Warszawa

    • 1 496 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA POMIESZCZENIA W BUDYNKU BIUROWYM zlokalizowanym przy Trasie Siekierkowskiej Budynek jest idealny na siedzibę firmy, bądź usługi typu KANCELARIA, pracownia archit...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 47 867 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow.1415 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska

    Warszawa

    • 2 080 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 29 820 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.578 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 43 850 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.850 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 11 628 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 220 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 18 550 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 283,08 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, polec...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 42 818 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.830 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...