• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 741)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 3 080 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 69 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Konstytucji 3 Maja

    Warszawa » Śródmieście » pl. Konstytucji 3 Maja

    • 4 270 € cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 237,23 m2 na 4 piętrze kamienicy biurowej na warszawskim w Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 4 125 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 1 065 € cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.62,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 055 € cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 287,70 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 5 005 € cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: elegancki lokal biurowy o pow.275 m2 na 3 piętrze w kameralnym biurowcu w Śródmieściu w okolicach ul. Koszykowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 355 € cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 298,40 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 318 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 724 € cena
    • 424 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.424,45 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 28 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    1 / 6
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym...

  • Nowoczesne lokale usługowe  140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 37 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie
    Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie

    Warszawa

    • 7 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, który jest położony w przedwojennej kamienicy w sercu samego Powiśla - Śródmieścia w Warszawie. Lokal położony na 2 piętrze. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI: Lokal...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 9 720 € cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1800 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Property O...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 942 € cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 868 € cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Powierzchnia biurowa Legionowo
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Legionowo

    Legionowo

    • 1 200 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow.ok. 12m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w lokalu usługowo handlowym. Do dyspozycji łazienka i pokój socjalny w korytarzu przeznaczone dla kilku...