• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Laski

(1)
  • Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin

    Laski

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Laski budynek usługowy o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Budynek usługowy w Laskach pod Warszawą o powierzchni 250 m2. Usytuowany przy ruchliwej drodze, 30 km od centrum Wa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Lokal Mory

    Mory

    • 9 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogrzewany magazyn o powierzchni 450m2 zlokalizowany w sąsiedztwie nowo wybudowanej trasy S8. Magazyn ma wysokość od 380mm do 450mm i posiada wydzieloną część biurowo socjalną. 1 br...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Łomianki

    • 3 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom z przeznaczeniem na biuro. Nieruchomość znajduję się w Nowym Dziekanowie 500 m od drogi nr 7. Lokal posiada 2 mniejsze pokoje, kuchnię, łazienkę i jeden bardzo duż...

  • Parter na usługi  lub sklep .Łomianki
    Parter na usługi lub sklep .Łomianki

    Łomianki

    • 9 480 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia część pawilonu handlowo - biurowego w Łomiankach , w rejonie Burakowa i Auchan . Dobra propozycja na sklep ( zgoda na alkohol ) , gastrono...

  • Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .
    Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .

    Łomianki

    • 16 560 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo - biurowy o pow. 240 m 2 w Łomiankach , w rejonie Burakow...

  • Lokal Macierzysz Piotrkówek Duży ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 44 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowo-produkcyjna na obrzeżach Warszawy w kierunku zachodnim (Ożarów - Maz./Macierzysz. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wypos...

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Parter na usługi  lub sklep.Przy siłowni sieciowej
    Parter na usługi lub sklep.Przy siłowni sieciowej

    Łomianki

    • 9 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia część pawilonu handlowo - biurowego w Łomiankach , w rejonie Burakowa i Auchan . Dobra p...

  • Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości
    1 / 4
    Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości

    Łomianki

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam ! Posiadam do wynajęcia ładny magazyny w Łomiankach w bardzo dobrej lokalizacji Instalacja Alarmowa Do wynajęcia typ Garażowy. Cena 3.600tys. zł czynsz za miesiąc tel. 60...

  • Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali
    1 / 9
    Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali

    Łomianki

    • 6 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia dom pod działalność gospodarczą w bardzo dobrej lokalizacji Łomianek z parkingiem na 7 aut działka narożna . Wynajmę tylko uczciwej i porządnej...

  • 3-Magazyny samodzielne razem lub osobno+ Dom na firmę
    1 / 15
    3-Magazyny samodzielne razem lub osobno+ Dom na firmę

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia 3 - samodzielne lokale lub można je połączyć w całość + dom obok magazynów z parkingiem na 8 aut ,który chcę wynająć porządnej i uczciwej firmi...

  • Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia
    1 / 6
    Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn 60m2 w Łomiankach . Przeznaczenie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA CELE MAGAZYNOWE cena 3.800tys.zł. za miesiąc. Bardzo dobra lokalizacja. Alarm tel. [tel]. z braku czasu...

  • 25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki
    1 / 6
    25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki

    Łomianki

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli poszukujesz niewielkiego lokalu biurowego w centrum Łomianek to jest to idealna oferta. -doskonała lokalizacja w centrum Łomianek -usytuowanie biura w zacisznej części budyn...

  • Lokal użytkowy Łomianki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łomianki

    Łomianki

    • 12 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończe...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska
    1 / 16
    Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska

    Łomianki

    • 13 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6/7 -pokojowy dom o pow. ok. 150 m2 zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Dom trzykondygnacyjny, z przeznaczeniem na działalność biurową lub usłu...

  • gabinety beauty, stanowiska fryzjerskie na wynajem
    1 / 4
    gabinety beauty, stanowiska fryzjerskie na wynajem

    Łomianki

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta najmu powierzchni usługowej Łomianki – przestrzeń dla branży beauty Do wynajęcia odnowiona powierzchnia usługowa na piętrze budynku przy ul. Warszawskiej w Łomiankach, idea...

  • Nowe

    Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....