• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(410)
  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 5 999 999 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 608,20 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu poło...

  • 180m2 wynajmie właściciel
    180m2 wynajmie właściciel

    Kraków

    • 9 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kraków- Wola Justowska ul. Królowej Jadwigi,właściciel wynajmie lokal wolnostojący, parterowy z własnym ogrodzonym parkingiem, mediami. Lokal o powierzchni 180m2, wys.3.05m, nadają...

  • Lokal 180m2 do wynajęcia
    Lokal 180m2 do wynajęcia

    Kraków

    • 9 500 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel wynajmie lokal parterowy o powierzchni 185 m2, wysoki 3.10m, wszystkie media, teren ogrodzony z małym parkingiem. Do dowolnej aranżacji. Lokal znajduje się w Krakowie p...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta, Powiatowa
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta, Powiatowa

    Kraków

    • 4 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia - piętro domu - idealne na biuro lub kancelarię | 100 m² | Kraków - Mogiła  Wynajem całego piętra domu o powierzchni 100 m², przystosowane do prowadzenia spokojnej dz...

  • Powierzchnia biurowa Kraków Śródmieście, Idzikowskiego
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Kraków Śródmieście, Idzikowskiego

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 9 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikows...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 13 246 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 358 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu położonego na parterze jedne...

  • Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, al. Pokoju
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, al. Pokoju

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,

    Kraków

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej . - lokale na parterze z witrynami i na piętrach - j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,

    Kraków

    • 24 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 500 0...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia HALA - MAGAZYN  Magazyny do wynajęcia: - magazyn na I piętrze  o powierzchni 800 m  - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - 2 windy towaro...

  • Świetny lokal użytkowy - Bronowicka 42 Kraków.
    Świetny lokal użytkowy - Bronowicka 42 Kraków.

    Kraków

    • 810 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obo...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 14 850 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń o powierzchni 330m 2 usytuowana na III- piętrze reprezentacyjnego budynku zlokalizowanego tuż przy zjeździe z ul. Opolskiej. Na po...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 16 800 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowo- usługowa ok. 480m 2 na II- piętrze budynku zlokalizowanego w okolicy ul. Opolskiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - 160 m...

  • Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8
    1 / 13
    Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8

    Kraków

    • 10 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową o powierzchni 199,72 m² w budynku przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Lokalizacja: Ulica T...

  • Sprzedaż działającej restauracji „The Foodies"
    1 / 16
    Sprzedaż działającej restauracji „The Foodies"

    Kraków

    • 99 890 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 694 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis działalności: Na sprzedaż w pełni działająca restauracja The Foodies przy ul. Pilotów 61 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Lokal funkcjonuje na rynku od roku, posiada r...

  • Lokal 60 m² z poddaszem i piwnicą, ul. Bieżanowska
    1 / 16
    Lokal 60 m² z poddaszem i piwnicą, ul. Bieżanowska

    Kraków

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 60 m² z poddaszem i piwnicą – ul. Bieżanowska, Kraków Opis nieruchomości: Na sprzedaż lub wynajem oferowany jest lokal o powierzchni 60 m², położony przy ul. Bieżanowskiej w...

  • Lokal Kraków Nowa Huta

    Kraków » Nowa Huta

    • 24 700 zł cena
    • 494 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa w niezależnym budynku na Nowej Hucie. Lokal dostępny od maja 2026r Lokal o powierzchni 494m 2 usytuowany jest na I- piętrze...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 11 700 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 260m 2 zlokalizowany przy ul. Rusznikarskiej. Oferta na wyłączność biura ! Niniejsza oferta dotyczy wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowe...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,

    Kraków

    • 2 850 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia w dzielnice Stare miasto Opis: - pow. 32,5 m2 - 1 piętro - 1 pomieszczenie + toaleta - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - dobry stan biura - ogrz...