• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(410)
  • Al. 29 Listopada/ Biura/usługi
    1 / 6
    Al. 29 Listopada/ Biura/usługi

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale biurowe o różnych powierzchniach zlokalizowane w budynku przy Al. 29 Listopada 170. Wjazd od Al. 29 Listopada oraz ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. W pobliżu znajduje si...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 6 370 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 98m 2 znajdujący się nieopodal al. 29- listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku biurowego. B...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 7 070 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezale...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 16 055 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 3-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 247m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Teren wokół jest w całości o...

  • Lokal gastronomoczny/handlowy Plac Nowy Krakowski Kazimierz
    1 / 3
    Lokal gastronomoczny/handlowy Plac Nowy Krakowski Kazimierz

    Kraków

    • 18 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wyjątkowy lokal gastronomiczny/handlowy/uzutkowy blisko Placu Nowego w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Kazimierz. Lokal jest przygotowany do każdej działalności: gastronom...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 12 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa usytuowana na I-piętrze budynku na Rybitwach. Prezentowana powierzchnia to łącznie 400m 2 , na którą składają się 3 pomieszc...

  • Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 25 716 zł cena
    • 468 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2 przestronnej powierzchni handlowo-...

  • Podnajmę stanowisko na przedłużanie włosów w Salonie
    1 / 3
    Podnajmę stanowisko na przedłużanie włosów w Salonie

    Kraków

    • 820 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko na przedłużanie, zaplatanie włosów , warkoczyki w Salonie Fryzjerskim , 1 - 2 razy w tygodniu, możliwy wynajem tylko na sb/nd, wybrane dni i godziny do ustaleni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Batorego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Batorego

    Kraków

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w samym centrum Krakowa. Idealne pod biuro, szkołę, kancelarię. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego lub garażu. www.glodeknie...

  • Ekskluzywny lokal usługowy ul. Rydlówka, Podgórze
    1 / 5
    Ekskluzywny lokal usługowy ul. Rydlówka, Podgórze

    Kraków

    • 23 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis nieruchomości: Do wynajęcia reprezentacyjny lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 217 m² położony przy ul. Rydlówka w Krakowie, w nowoczesnym, 5-piętrowym budynk...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów,

    Kraków

    • 15 840 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA: Budynek usługowo - biurowy o powierzchni całkowitej 263,54 m2 na który składa się:  PARTER - o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - o...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 3 278 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 57m 2 położony na parterze w jednym z biurowców w okolicy elektrociepłowni Łęg. Lokal składa się z jednego pokoju z doprowadzo...

  • Lokal użytkowy , Wieliczka
    1 / 11
    Lokal użytkowy , Wieliczka

    Kraków

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    -Hala wysokiego składowania -Szeroki wjazd dla dużych aut typu TIR -Działka 95ary USŁUGOWA Hal produkcyjno magazynowo biurowa o powierzchni około 1176m2. Przestrzeń podzielona...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 1 243 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni blisko 18 m 2 , zlokalizowany na Podgórzu, w bliskim rejonie ulic Lipskiej i Saskiej. Składa się z pomieszczenia biurowego o powierzchn...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 16 800 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 210 m² , zlokalizowany w samym sercu miasta w okolice ul.Karmelickiej , w prestiżowej i doskonale rozpo...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 3 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 65m 2 położony na II piętrze w jednym z budynków w okolicy PKP Cargo. Lokal składa się z: jednego przestronnego pokoju biurowego z wydz...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 17 350 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  biuro  w nowoczesnym budynku - w świetnej lokalizacji na południu Krakowa  - powierzchnia około 150 m lub 347 m  - lokale na 2 piętrze - kuchnia i łazienka na wyłącz...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 10 123 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Frontowy , doskonale widoczny lokal przy ul. Bronowickiej. Około 64m2 składający się z 3 pomieszczeń. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jest PODJAZD DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH . Ogrzewa...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz,

    Kraków

    • 26 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 3 piętrowa kamienica z hotelem i hostelem w centrum Kazimierza ! Opis: - Recepcja na parterze - Wyremontowany i gotowy do zamieszkania - Świeży remont we wszystkich p...