• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(410)
  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 36 461 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy A...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż na Krowodrzy przy ul. Kujawskiej, lokal niemieszkalny składający się z dwóch pomieszczeń. Każde z nich jest odrębną nieruchomością. Pow. łączna 36,57 m 2 . Lokal zn...

  • Lokal użytkowy Kraków Bronowice, Bronowice, Bronowice
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Bronowice, Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 6 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa si...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki, Masarska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki, Masarska

    Kraków

    • 400 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia miejsce postojowe  w garażu podziemnym budynku mieszkalnego przy ul. Masarskiej 11 -GRZEGÓRZKI Dodatkowy koszt to czynsz administracyjny w wysokości 141,25 zł. Łączny...

  • Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2
    1 / 9
    Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2

    Kraków

    • 88 375 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2 Przedmiotem wynajmu jest cały czterokondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 2500 mkw oraz działka o powierzchni 1700 mkw. Ostatnim najemcą budy...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 7 500 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    HALA MAGAZYNOWA, PRODUKCYJNA, KRAKÓW, NOWA HUTA, BIEŃCZYCE. UWAGA: WYKLUCZONA JAKAKOLWIEK DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z MOTORYZACJĄ. Oferuję Państwu do wyna...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 300 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym...

  • Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek
    1 / 16
    Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek

    Kraków

    • 503 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny lokal w centrum | 150 m2
    1 / 14
    Przestronny lokal w centrum | 150 m2

    Kraków

    • 17 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal w centrum | 150 m2 | Plac Inwalidów Do wynajęcia lokal usługowy w centrum miasta przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa, okolica Placu Inwalidów...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy Rozkład lok...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 31 500 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zaple...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomie...

  • Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Cystersów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Cystersów

    Kraków

    • 8 450 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyjątkowe biuro w sercu zieleni - loft przemysłowy 130 m² w pulsującym centrum Krakowa Bracia Sadurscy - biuro nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu biurowego na pierwsz...

  • Okazja Sprzedam murowany lokal handlowy na placu w Krakowie
    1 / 7
    Okazja Sprzedam murowany lokal handlowy na placu w Krakowie

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • Kraków przestrzeń logistyczna na godziny – szybki dostęp
    1 / 3
    Kraków przestrzeń logistyczna na godziny – szybki dostęp

    Kraków

    • 40 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia na godziny, dni lub dowolny okres hala magazynowa / przestrzeń logistyczna o powierzchni około 60 m², zlokalizowana na północy Krakowa. Przestrzeń dostępna jest w elas...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 14 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą przestrzeń do zagospodarowania pod...

  • LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA
    LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA

    Kraków

    • 11 440 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA W tej inwestycji dostępne lokale także inne lokale parterowe z witryną o powierzchniach: 75, 94, 104, 145 mkw. Lokal o powierzchni...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Ad...

    Kraków

    • 11 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 128,69 m² (powierzchnia całkowita 140 m² ), znajdujący się w nowej inwestycji stale rozwijającej się dzielnicy...

  • Lokale biurowe 17-34m2, Wrocławska, Media w cenie
    1 / 11
    Lokale biurowe 17-34m2, Wrocławska, Media w cenie

    Kraków

    • 935 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowy o pow. 17 m2 - 34 m2, znajdujące się przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. LOKALIZACJA: Doskonała lokalizacja pod względem ruchu pieszych oraz samochodów....

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 6 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość umieszczenia reklamy: na elewacji (z podświetleniem) i witrynach Parametry lok...