• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 032)
  • wynajem pomieszczenia
    wynajem pomieszczenia

    Włocławek

    • 2 200 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenie z wszystkimi mediami o pow. 180 m2 ,wysokość 4,50 m , lokalizacja na terenie zamkniętym monitorowanym .Przeznaczenie na magazyn , hurtownię względnie nieucią...

  • Wynajem sal, gabinetów na warsztaty, spotkania warszawa cent
    1 / 16
    Wynajem sal, gabinetów na warsztaty, spotkania warszawa cent

    Warszawa

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz komfortowego i klimatycznego miejsca na spotkanie z klientem? Punkt Pełni to miejsce powstałe w odpowiedzi na potrzeby psychologów, coachów, dietetyków oraz wszystkich tyc...

  • Stanowisko fryzjerskie
    1 / 2
    Stanowisko fryzjerskie

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko fryzjerskie – Warszawa (Gocław) . Lokalizacja: Warszawa, w pobliżu skrzyżowania ul. Fieldorfa i Bora-Komorowskiego Atrakcyjna cena podnajmu Wsparcie dla osób po...

  • Podnajmę stanowisko na przedłużanie włosów w Salonie
    1 / 3
    Podnajmę stanowisko na przedłużanie włosów w Salonie

    Kraków

    • 820 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko na przedłużanie, zaplatanie włosów , warkoczyki w Salonie Fryzjerskim , 1 - 2 razy w tygodniu, możliwy wynajem tylko na sb/nd, wybrane dni i godziny do ustaleni...

  • Lokal biurowy na piętrze 2 pokoje
    1 / 4
    Lokal biurowy na piętrze 2 pokoje

    Rzeszów

    • 720 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal o powierzchni 24 m2 na piętrze w okolicach ulic Przy Torze i Współnej w Rzeszowie. Dostępny od zaraz. Opis nieruch...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza

    Kielce

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w samym sercu Kielc ul. Sienkiewicza | 80 m | Doskonała lokalizacja Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony przy ul. Sienkiewicz...

  • Lokal użytkowy Limanowa,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Limanowa,

    Limanowa

    • 35 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowy położony w ścisłym centrum Limanowej. Lokal jest przystosowany do prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży detalicznej. Znajduje się przy ruchliwej ulicy,...

  • Bezpośrednie wynajmę lokal 103 m2 Warszawie
    1 / 3
    Bezpośrednie wynajmę lokal 103 m2 Warszawie

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednie wynajmę lokal użytkowy 103m2 przy ul.Radarowej 9 w Warszawie . Lokal jest w brylie budynku osiedla Radarowa w ciągu lokali usługowo-handlowych. Lokal posiada dwa wejś...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 15 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyjątkowe pomieszczenia biurowe na wynajem w prestiżowej kamienicy na Starym Mieście w Lublinie! Niepowtarzalna lokalizacja w sercu Starego Miasta! Szukasz stylowej i klimat...

  • Lokal użytkowy - Sosnowiec Kościelna

    Sosnowiec

    • 2 706 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZ POŚREDNIKÓW ! BEZ PROWIZJI ! LOKAL OD ZARAZ ! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 48,73 m² zlokalizowany w Sosnowcu przy ul. Kościelnej 36. Lokal po generalnym remo...

  • REZERWACJA Do wynajęcia lokal na 1 piętrze 53,2 mkw. Sanok
    1 / 7
    REZERWACJA Do wynajęcia lokal na 1 piętrze 53,2 mkw. Sanok

    Sanok

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 53,2 mkw., położony w kamienicy na pierwszym piętrze, w centrum Sanoka, przy ul. 3 Maja 12. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń z podłączeniem do...

  • Lokal do wynajęcia 170m2 centrum ul.Mickiewicza-43
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia 170m2 centrum ul.Mickiewicza-43

    Ełk

    • 6 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal biurowo- magazynowy z rampą w budynku przy ul. Mickiewicza 43 w Ełku o powierzchni 170 m2 składający się z pom. socjalnego, Sali Obsługi Klienta, magazynu i łazien...

  • Hala magazynowa przy ul. Suwalskiej 84G w Ełku
    1 / 5
    Hala magazynowa przy ul. Suwalskiej 84G w Ełku

    Ełk

    • 12 300 zł cena
    • 755 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Odległość do obwodnicy Ełku - 100 m, do DK 16 - 100 m, 1 km od zjazdu z DK S61. Do hali prowadzi niezakłócony dojazd drogą utwardzoną. Hala jest jednonawowa, o regularnym kształci...

  • Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Batorego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Batorego

    Kraków

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w samym centrum Krakowa. Idealne pod biuro, szkołę, kancelarię. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego lub garażu. www.glodeknie...

  • Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 49 m, położony na parterze w pasażu handlowym na Bezrzeczu. Najważniejsze atuty lokalu: - parter z dużymi, przeszklo...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska

    Lubliniec

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM | Lokal 45 m² | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje lokal użytkowy o ogromnym pote...

  • Lokal handlowy w centrum Płońska (rynek)
    1 / 7
    Lokal handlowy w centrum Płońska (rynek)

    Płońsk

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w centrum Płońska, 39 m2, w sąsiedztwie sklepu PLAY i zakładu fotograficznego. Cena najmu 2500 + woda i podatek od nieruchomości. Możliwość ins...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na WYNAJEM kameralne oraz nowoczesne BIURO w lokalu po generalnym remoncie - wysoki standard. Pokój zamykany na klucz (zamek z wkładką patentową), klimatyzowany (indywidualne stero...

  • Wynajmę duży plac wraz z biurami
    1 / 3
    Wynajmę duży plac wraz z biurami

    Jelenia Góra

    • 2 100 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę duży plac wraz z biurami dwoma przy głównej ulicy brama wiazdowa na pilota kamery plus alarm więcej info pod numerem tel. Plac nadaje się na różnego rodzaju działalność d...

  • Gabinety na wynajem
    1 / 2
    Gabinety na wynajem

    Legnica

    • 400 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinety w dzielnicy Zosinek. Wynajem na dni lub wyłączność. Gabinet odpowiedni dla lekarza, psychologa, terapeuty, coach'a, logopedy. Podjazd dla niepełnosprawnych, dużo darm...