• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 032)
  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 6 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość umieszczenia reklamy: na elewacji (z podświetleniem) i witrynach Parametry lok...

  • 161 m² SPA z wyposażeniem | Parter Górna Łódź
    1 / 16
    161 m² SPA z wyposażeniem | Parter Górna Łódź

    Łódź

    • 7 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 161,99 m², po generalnym remoncie, urządzony bardzo nowocześnie i fukcjonalnie. Położony na parterze bloku mieszkalnego w dzielnic...

  • Lokal użytkowy Jasin gm. Swarzędz,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasin gm. Swarzędz,

    Jasin

    • 19 900 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-produkcyjnej w Jasinie obok Swarzędza. Całkowita oferowana powierzchnia to 995m2, na którą składa się: • Hala magazyno...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 46 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Oferuję Państwu do wynajęcia nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 1666m2, na którą składają się: - hala, powierzchnia magazynowa...

  • Lokal użytkowy Rzeszów Śródmieście, Polskiego Czerwonego Krzyża
    1 / 6
    Lokal użytkowy Rzeszów Śródmieście, Polskiego Czerwonego Krzyża

    Rzeszów

    • 3 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 66 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Podkarpackiej oraz Fontanny Mu...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 3 650 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL: - lokal w układzie 3 pokojowym - dostępne różne metraże: ok 13,  30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy...

  • Lokal użytkowy Białystok Słoneczny Stok,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Białystok Słoneczny Stok,

    Białystok

    • 27 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Wynajmę lokal
    Wynajmę lokal

    Starachowice

    • 1 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal w Starachowicach dolnych. Biuro, usługi, handel lub gastronomia. Zdjęcia dostarczę.

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Włochy
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 51 330 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Włochy, Al. Jerozolimskie, ul. Łopuszańska, Do wynajęcia powierzchnia biurowa 1000 mkw. netto na piętrze trzecim na terenie nowoczesnego kompleksu biurowego. Dostępn...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 30 425 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BIURO 430 m² - WAŁ MIEDZESZYŃSKI - 2 PIĘTRO Piętro: 2 piętro Powierzchnia: 385,5 m² + 20,5 m² współdzielone + 6% = 430,36 m² REMONT W CENIE: ✅ Malowanie, wykładzina, drzwi, oświe...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 29 436 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 374 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal użytkowy Kraków Czyżyny
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków Czyżyny

    Kraków

    • 9 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 73m2 w zadbanym budynku biurowym. Cechy charakterystyczne oferowanej powierzchni: - całkowita powierzchnia ok....

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 56 482 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, Parter. Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowa, również biurowa na parterze - moduł 911 mkw. netto, 938 mkw. brutto. Możliwość wyburzenia ścianek g/k wewnątrz l...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 49 317 zł cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 644 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • * Bezpłatny Parking * Niezależne wejście *
    1 / 5
    * Bezpłatny Parking * Niezależne wejście *

    Białystok

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w poszukiwanej lokalizacji. Szukasz lokalu z dużym, bezpłatnym parkingiem przed budynkiem, Chcesz prowadzić zakład usługowy, biuro, rozpoczy...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,

    Kraków

    • 4 170 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  HALA - MAGAZYN - WARSZTAT z poziomu 0 ( Dzielnica Czyżyny ) MAGAZYNY: - około 139 m wysokiego składowania  - poziom zero  - brama wjazdowa   - dostęp do wody  - muro...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Rybitwy,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Rybitwy,

    Kraków

    • 16 500 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowy budynek wolnostojący z działką o powierzchni 1500 m. Nieruchomość: - o powierzchni ok. 280 m2 na dwóch kondygnacjach ( parter około 140 m i piętro około 140m) -...

  • Lokal użytkowy Wrocław
    1 / 4
    Lokal użytkowy Wrocław

    Wrocław

    • 1 962 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OPIEKUN OFERTY PAWEŁ GRZESIK TEL. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego na 5. piętrze budynku biurowego przy ulicy Karkonoskiej we Wro...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Babińskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Babińskiego

    Kraków

    • 13 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Całe piętro pod biuro/usługi/handel | ok.283 m² | Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283...

  • Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2
    1 / 7
    Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2

    Kraków

    • 22 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2 - ul. Chełmska Opis nieruchomości: Do wynajęcia wyjątkowy, jasny i w pełni przeszklony lokal użytkowy o powierzchni 284 m2, usytuowa...