• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Lublin » Bronowice » os. Bronowice Nowe

    • 420 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m2 na II piętrze w budynku biurowo-usługowym. W tym samym budynku dostępne są pokoje biurowe o powierzchni : 12 m2 , cena 35 zł...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy po gabinecie kosmetycznym. Powierzchnia 34,12 m2. Lokal składa się z części głównej (31,42 m2), toalety i WC (powierzchnia 2,7 m2). Wysokość 3 metry. 1...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Starogard Gdański » ul. Magazynowa

    • 1 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal użytkowy 42 m m2 położony na PARTERZE w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Starogardu Gdańskieg...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Kraków » Stare Miasto » ul. Stare Miasto

    • 9 900 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje lokal na wynajem znajdujący się w centrum Krakowa przy ul. Świętego Sebastiana. Lokal Lokal jest dwukondygnacyjny: PARTER (główne wejście) na k...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Lublin » Śródmieście » os. Śródmieście

    • 1 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy w Śródmieściu w Lublinie o pow. ok. 70 mkw Lokal znajduje się na -1 kondygnacji, posiada wejście z podwórka schodami w dół W skład lokalu wchodzą: - dwa...

  • wynajme miejsce parkingowe w szczecinie

    Szczecin

    • 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę miejsce parkingowe w szczecinie na ul. Poznańskiej ,osiedle Garden House cena 300 zl za miesiąc. tel. [tel]

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Gdańsk » ul. Żwirki i Wigury

    • 4 288 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem najmu jest lokal znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4 w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1340 m2. P...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Zielonka

    • 9 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m2 zlokalizowana w rejonie Zielonki w pobliżu trasy S8. Lokal openspace z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Bud...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 8 408 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wysokiej klasy powierzchnia handlowo- usługowa zlokalizowana w nowoczesnym budynku oferującym ok. 14 700 m kw. Biurowiec gwarantuje zielone i bezstresowe środowisko pracy dzięki ef...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 19 071 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek Horizon znajduje się u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza są bardzo dobrze doświetlone światłem naturalnym. Wyższy z budynków w kszta...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 80 977 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Wola. Obiekt jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie, łączącym ponadczasową architektu...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Bydgoszcz » os. Centrum

    • 2 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OPIS OFERTY: Biura ok. 70 m2 na ul. Długiej. Na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Idealne miejsce na biuro, kancelarie. UKŁAD LOKALU: - biuro ok 45 m2 - biuro ok. 8 m2 - dwie to...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Nowy Sącz

    • 3 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL DO WYNAJĘCIA o powierzchni 160m2, położony na I piętrze, w budynku na os. Helena w Nowym Sączu. Do dyspozycji Najemcy: cztery pomieszczenia, pomieszczenie gospodarcze, dwie ł...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Katowice » ul. Maja

    • 6 640 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz idealnej przestrzeni do prowadzenia biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - wynajem pięknego biura o powierzchni 154m2 w Katowicach. To doskonałe miejsce dla Twoj...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Ursus

    • 21 656 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny park biznesowy oferujący wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowej i magazynowej. Obiekt wyposażony jest w infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia różnorodnej dz...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Wrocław » ul. Legnicka

    • 1 361 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wrocław | Legnicka | obok CH Magnolia Park Tramwaj | PKP | Gądowianka | Pokój biurowy w klimatycznej kamienicy Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu lokali biurowych w świetn...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 4 945 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    * Kameralna willa podzielona na 4 niezależne moduły biurowe, położona na zielonym Wilanowie, niedaleko skrzyżowania ul. Sobieskiego i al. Wilanowskiej. Dobre połączenia z centrum m...

  • Biuro do wynajęcia 45,00 m², oferta nr 784/4857/OLW nowość
    Biuro do wynajęcia 45,00 m², oferta nr 784/4857/OLW nowość

    Otwock

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy lokal znajdujący się w ścisłym centrum Otwocka zaledwie 5 minut od dworca SKM. Lokalizacja gwarantuje bliskość niezbęd...

  • Wynajmę lokal w odnowionej kamienicy
    1 / 7
    Wynajmę lokal w odnowionej kamienicy

    Łódź

    • 11 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ciekawa oferta dla poszukujących miejsca na siedzibę firmy, biuro, pracownię czy kancelarię. Oferujemy do najmu piętro w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokaliz...

  • Wynajmij 245m² w kulinarnym zagłębiu Mokotowa

    Warszawa

    • 15 577 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Postępu 5 - miejsce na Ziemi, gdzie w otoczeniu miejskiej tkanki miasta działa oaza spokoju. Tu ludzie odrywają się od rzeczywistości i degustują dania z krańców Świata. Tu rządzi...