• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Powierzchnia dla biura, oświaty, usługi med i inn
    1 / 5
    Powierzchnia dla biura, oświaty, usługi med i inn

    Warszawa

    • 155 820 zł cena
    • 3 180 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajęcia część budynku przystosowaną na cel edukacyjny. W ofercie gotowe sale wykładowe, pomieszczenia administracyjne, zaplecze socjalne (wielostanowiskowe toalety),...

  • Wynajmę lub sprzeam duzy obiekt rozne działalności stan dewe
    1 / 10
    Wynajmę lub sprzeam duzy obiekt rozne działalności stan dewe

    Józefów

    • 60 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę samodzielny duży obiekt 2200m2do wykonczenia nadający się szpital,miejsce rechabilitacji,dom opieki społecznej oraz inne działalnośći. Obiekt bardzo duży około 2200m2 usyt...

  • Lokal użytkowy Leszno,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Leszno,

    Leszno

    • 7 500 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiam Państwu Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 161 m² zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Leszna. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako punkt usł...

  • Lokal użytkowy 615 m2 na wynajem Centrum Handlowym w Lubinie
    1 / 16
    Lokal użytkowy 615 m2 na wynajem Centrum Handlowym w Lubinie

    Lubin

    • 16 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu przestronny i atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 615 m², usytuowany na I piętrze Centrum Handlowego w Lubinie, ul. Bema. Najważniejsze atuty lokalu: Jasna,...

  • Wynajmę lokal Centrum Siedlce, 3 kondygnacje, winda, 650 m2
    1 / 5
    Wynajmę lokal Centrum Siedlce, 3 kondygnacje, winda, 650 m2

    Siedlce

    • 18 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal w Centrum Siedlec, trzy kondygnacje, winda, 450 m2, na handel, przychodnie lekarską, przychodnie dentystyczną, całość lub poszczególne kondygnacje. Ceny do uzgodnieni...

  • Na wynajem Lokal handlowo-usługowy 43,43 m2 w C.H. w Lubinie
    1 / 12
    Na wynajem Lokal handlowo-usługowy 43,43 m2 w C.H. w Lubinie

    Lubin

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia FUNKCJONALNY LOKAL UŻYTKOWY (43,43 m2) w CENTRUM HANDLOWYM - LUBIN, UL. BEMA. GRATIS: 1 miesiąc bez czynszu najmu na czas przeprowadzenia remontu/ ad...

  • Lokal biurowy wynajmę
    1 / 5
    Lokal biurowy wynajmę

    Jarosław

    • 1 999 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajme lokal z możliwoscią powiekszenia do 300m2. Podana cena netto plus opłaty eksploatacyjne.

  • NOWY MAGAZYN+BIURO
    1 / 16
    NOWY MAGAZYN+BIURO

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Buynek Usługowy - Magazynowo - biurowy o pow 125m2.Parter budynku magazyn o pow 50m2+pomieszczenie socjalne 15m2+WC.Piętro 2 pomieszczenia biurowe + WCo pow 60m2 . Budynek nowy 20...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 4 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    GDYNIA Śródmieście ul.Świętojańska - 97 m- 1 piętro- 4 pokojowy lokal biurowy lub użytkowy. Idealny lokal biurowy, użytkowy idealny na gabinety lekarskie, gabinety medycyny estety...

  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 3 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy 140 m2 na wynajem - ul. Narutowicza Do wynajęcia oferujemy przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 140 m2, zlokalizowany przy ulicy Gabriela Narutowi...

  • 78-metrowy lokal- Os. Artystyczne
    1 / 5
    78-metrowy lokal- Os. Artystyczne

    Toruń

    • 6 984 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecamy ofertę wynajmu deweloperskiego lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji Torunia. Osiedla Artystyczne. Budynek 2-kondygnacyjny, zmodernizowany z zachowanym zabytkowym c...

  • Biuro/Lokal/Gabinet do wynajęcia KATOWICE

    Katowice

    • 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia!!! Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady...

  • Lokal użytkowy w centrum Głuszycy
    1 / 3
    Lokal użytkowy w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 1 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ŚWIETNIE POŁOŻONY LOKAL w centrum Głuszycy. Tuż przy banku, poczcie, dużym sklepie samoobsługowym, aptece i wielu innych punktach handlowych i usługowych. Ostatnio był tu sklep t...

  • Przychodnia 250m2 na wynajem
    1 / 11
    Przychodnia 250m2 na wynajem

    Łódź

    • 9 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od właściciela! Do najmu lokal o powierzchni 250m2 zaadaptowany na cele medyczne, zlokalizowany przy ulicy Wycieczkowej w Łodzi. Cena najmu / m-c: 9 900 zł + zaliczka...

  • Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy – Nowy Targ
    1 / 11
    Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy – Nowy Targ

    Nowy Targ

    • 3 200 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 125 m², w tym: • Lokal biurowy o pow. ok. 25 m² z aneksem kuchennym oraz toaletą, • Magazyn o pow. ok. 100 m², wyposażony w bram...

  • Do wynajęcia lokal biurowy – 61 m² – Nowy Targ