• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 795)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 252 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 648 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 3 783 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.51,90 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 8 880 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121,82 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 6 628 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 553 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,69 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 378 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 869 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,69 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 482 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,79 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 424 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,05 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 548 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 251 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 908 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11,51 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 34 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 14 726 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okoli...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 1 032 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 52 955 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 15 943 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 3 453 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.59,54 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...