• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Legionowo

(64)
  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Legionowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Legionowie przy ul Grottgera wszędzie blisko -szkoły ,przedszkola ,urzędy przychodnie, sklepy na wyciągnięcie ręki

  • Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Metraż 42,3 m2 plus piwnica. Mieszkanie usytuowane w dogodnym miejscu, blisko urzędów, komunikacji miejskiej,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • kawalerka Jabłonna

    Jabłonna

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na 3 pietrze w pełni umeblowana ,znajduje sie na Osiedlu Rajska Jabłoń ,wokól sklepy Biedronka ,Kaufland ,Obi ,Poczta Apteka ,OSrodek Zdrowia .Dobry dojazd do Warszawy...

  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 760 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 424 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 412 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 2 180 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking
    1 / 7
    2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking

    Jabłonna

    • 620 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż
    1 / 12
    Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż

    Jabłonna

    • 528 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wolnostojący dom blisko PKP
    1 / 19
    Wolnostojący dom blisko PKP

    Chotomów

    • 1 399 146 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 2
    Dom bliźniak

    Jabłonna

    • 1 340 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Chotomów

    • 2 490 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 950 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 1 360 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 7 352 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 2 100 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonna

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jabłonna

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rodzinny dom w Jabłonnie (180 m2), działka 960 m2
    1 / 20
    Rodzinny dom w Jabłonnie (180 m2), działka 960 m2

    Jabłonna

    • 2 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portland Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 1 250 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 1 799 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki
    1 / 6
    Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki

    Jabłonna

    • 273 056 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt.WA2M/GUp-s/615/2024 oraz WA2M/GUp-s/1841/2024 Przedmiotem konkursu ofert jest: a) udział w wysok...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Dom Jabłonna
    1 / 11
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 1 000 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] Nowoczesny dom 119 m² okolice Warszawy – 30 min do centrum | Jabłonna ul. Piaskowa | dom pod Warszawą | Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...