• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legionowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Legionowo

(64)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 990 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Legionowo

    • 1 340 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 4 600 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 1 342 600 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 695 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 1 790 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 1 529 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Legionowo

    • 999 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 5
    Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Legionowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 5 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obsługi Nieruchomości Zalewscy Spółka Jawna
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Legionowo

    • 710 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Legionowo

    • 1 580 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 7 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Legionowo

    • 1 899 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 min do  Ratuszu w Legionowie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 min do Ratuszu w Legionowie

    Legionowo

    • 600 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...