• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzczonów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Lublin

(26)
  • Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Lubelskim Sławinie, na popularnym osiedlu Botanik przy ul. Zielone Wzgórze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w bu...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na p...

  • Mieszkanie Lublin, Kwarcowa
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin, Kwarcowa

    Lublin

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Lublin - na Węglinku, przy ulicy Kwarcowej. To idealna propozy...

  • 1 / 3
    Czechów - kawalerka 36m2

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Poturzyńska

    • 375 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    M1 blisko akademii medycznej. Czechów, ul. PoturzyńskaNISKI CZYNSZ, BRAK PIECYKA GAZOWEGO.Możliwość dokupienia garażu w sąsiednim bloku.Opis mieszkania: - piętro: 6/11- powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin
    Mieszkanie Lublin

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Witam serdecznie. Mam do wynajęcia mieszkanie,w suterynie. w Lublinie Okolice szpitala Neuropsychiatrycznego Mieszkanie urządzone ,zabudowa ,niezbędne sprzęty AGD. Do wejscia. Od...

  • Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko, 35m2

    Lublin » Wieniawa » ul. Czwartaków

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko Akademickie, Czwartaków, 35m2Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+mediaOpis mieszkania: - piętro: 3/3- powierzchnia m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowoczesne mieszkanie w Nałęczowie -1 pokój -34m2

    Nałęczów

    • 425 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie na nowopowstałym, spokojnym osiedlu w Nałęczowie - pierwsze piętro w niskim, kameralnym bloku.Mieszkanie 1-pokojowe gotowe do wprowadzenia! Zaprojektowane i urząd...

  • Kawalerka 35,36 m2 w Nałęczowie woj. lubelskie.

    Nałęczów » ul. Głębocznica

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie (kawalerka) o pow. 35,36 m2 na poddaszu trzypiętrowego bloku przy ul. Głębocznica w Nałęczowie woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 35,36 m kw. jednopokojowe poddasz...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 274 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...

  • Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy
    Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy

    Świdnik

    • 379 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna propozycja...