• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Chorzów

(28)
  • Stylowa kawalerka w Chorzowie - brak prowizji
    1 / 4
    Stylowa kawalerka w Chorzowie - brak prowizji

    Chorzów

    • 271 744 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 8 minut do centrum Katowic
    1 / 2
    8 minut do centrum Katowic

    Chorzów

    • 320 341 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji BezPCC2%-M2 z Ogródkiem od Developera
    1 / 3
    0zł prowizji BezPCC2%-M2 z Ogródkiem od Developera

    Chorzów

    • 313 426 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Idealne pod Rządowy Kredyt Mieszkaniowy
    1 / 5
    Mieszkanie Idealne pod Rządowy Kredyt Mieszkaniowy

    Chorzów

    • 246 447 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 246 447 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BEZ PCC2%-M2 z BALKONEM od DEVELOPERA
    0zł prowizji-BEZ PCC2%-M2 z BALKONEM od DEVELOPERA

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 262 354 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Umeblowana kawalerka z ogrzewaniem gazowym

    Chorzów

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Posiadamy w ofercie sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon, - łazienki razem z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.
    1 / 4
    Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.

    Katowice

    • 1 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    AKTUALNE !! Katowice, ul. Załęska 37A, styk dzielnic Brynów, Śródmieście, St. Ligota obok kop. "Wujek". Na osiedlu w bloku na 2 piętrze do wynajęcia mieszkanie 27 m2 : duży pokój,...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów

    Katowice

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 37,45 m² zlokalizowana w prestiżowej okolicy Doliny Trzech Stawów w Katowicach, ul. Sikorskiego, jedna z najbardziej p...

  • Mieszkanie Katowice os. Paderewskiego

    Katowice » Paderewskiego-Muchowiec

    • 290 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w stylowej kamienicy w centrum Katowic Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 21,96m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem...

  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...

  • Luksusowa kawalerka w centrum Katowic!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...

  • SUPER LOKALIZACJA/GOTOWE/STANDARD PREMIUM !!!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku...

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • Kawalerka nova mikołowska
    1 / 3
    Kawalerka nova mikołowska

    Katowice

    • 430 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w nowej inwestycji Nova mikołowska. Wyposażone, gotowe do zamieszkania.

  • Pierwszy najem | Nowoczesne | Świeżo po remoncie

    Katowice

    • 2 050 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 26 m² | Po remoncie | Świeże i gotowe do zamieszkania Mam na wynajem komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, świeżo wyremontowane – pierwszy najemca! Idealne...

  • Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15
    1 / 8
    Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15

    Katowice

    • 780 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Okolica spokojna, sprzyjająca...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 458 559 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oczywiście — poniżej masz drugą wersję opisu, bardziej sprzedażową, bez informacji o gwarantowanym miejscu parkingowym i bez rozbudowanego opisu Parku Śląskiego, z wyraźnym zaznacz...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    KATOWICE DĄBRÓWKA MAŁA UL. PRZEDWIOŚNIE - KAWALERKA DO WYNAJĘCIA! W ofercie wynajmu mieszkanie o powierzchni 26 m2 w świetnie skomunikowanej części Katowic. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Wynajmę jasną kawalerkę pet friendly, Lipowa 5
    1 / 10
    Wynajmę jasną kawalerkę pet friendly, Lipowa 5

    Katowice

    • 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Lipowej 5. Nieruchomość: Powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: W najbliższej okolic...

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • M inwestycyjne +Możliwość przejęcia z NAJEMCĄ!!

    Katowice » ul. Zbożowa

    • 259 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    IDEALNE POD INWESTYCJE! Mieszkanie przy WSB oraz wężle komunikacyjnym! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 30m2 - kawalerka z wy...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne AGD w k...

  • Kawalerka w ścisłym centrum

    Katowice

    • 1 790 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji - Katowice, ul. Rynek 8. Zostań pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Wejście zabezpieczone bram...

  • Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem
    1 / 13
    Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem

    Katowice

    • 1 380 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standar...

  • Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Sprzedam Ustawna kawalerkę po remoncie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego znajdującą się w ocieplonym bloku po termomodernizacji . Mieszkanie znajduje się na 8...

  • Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7
    1 / 8
    Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7

    Katowice

    • 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Bud...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...