• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Rembelszczyzna

(2)
  • Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków
    1 / 8
    Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków

    Rembelszczyzna

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 962 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w ofercie 6 działek pod zabudowę domami jednorodzinnymi dwulokalowymi, o powierzchni prawie 4000 m2. Działki z pozwoleniami na budowę dla każdego budynku. W I etapie zrealizowa...

  • 1 / 4
    Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

    Rembelszczyzna » ul. Strużańska

    • 526 400 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | REMBELSZCZYZNA – GMINA NIEPORĘT Elegancka przestrzeń pod dom w zielonej enklawie blisko Warszawy, w jednej z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Marki

    Marki

    • 726 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka wąska ok. 7,5m ale sąsiaduje z działką ok. 13m szerokości, więc przy zakupie obydwu działek jest możliwość budowy osiedla np domów szeregowych (takie jest sąsiedztwo) LI...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...

  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą
    1 / 10
    Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą

    Wólka Radzymińska

    • 205 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11,27 ar, położoną w miejscowości Wólka Radzymińska, gm. Nieporęt, powiat legionowski, województwo maz...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 6 059 600 zł cena
    • 60 596 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek leśnych w Wólce Radzymińskiej przylegających do działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. Możliwość sprzedania oddzielnie dwu części 49338 i 11258 m. W pobliżu li...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 363 480 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• działkę leśną
    działkę leśną

    Wólka Radzymińska

    • 361 680 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • Działka budowlana Legionowo,
    1 / 6
    Działka budowlana Legionowo,

    Legionowo

    • 799 900 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej...

  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...

  • Budowlana Wieliszew ul.Modlińska
    1 / 5
    Budowlana Wieliszew ul.Modlińska

    Wieliszew

    • 380 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie....

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8

    Marki

    • 1 999 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8 | 2153 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usłu...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Marki blisko lasu, bez prowizji!

    Marki

    • 935 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż proponujemy działkę budowlano - usługową w Markach w rejonie ul. Legionowej o powierzchni 1099 m2. D...

  • Działka 5979 m² usługi i zabudowa jednorodzinna

    Marki

    • 9 298 000 zł cena
    • 5 979 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5979 m², przeznaczoną zgodnie z MPZP pod zabudowę usługową oraz nieuciążliwą zabudowę przemysłową i rzemieślniczą. Dodatkowo dopuszcz...

  • Działka budowlana Nieporęt
    1 / 6
    Działka budowlana Nieporęt

    Nieporęt

    • 619 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HIT INWESTYCYJNY ! Na sprzedaż działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę 4 luksusowych lokali po 117 m2 .  Szukasz gotowego projektu, który możesz rozpocząć od zaraz? Ta oferta...

  • Działka inwestycyjna Legionowo
    Działka inwestycyjna Legionowo

    Legionowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow niemal 8400m, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 48x175m znajduje się tuż przy granicy Legionowa. Na działce stoi duży dom z lat "70, podłączony do sieci energetyc...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka usługowa Legionowo
    Działka usługowa Legionowo

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 1 728 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka mieszkaniowo usługowa o pow. 1728m (30x58m), położona w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic w Michałowie Reginowie. Teren w kształcie foremnego prostokąta, kró...

  • Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie
    Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie

    Kąty Węgierskie

    • 430 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow niemal 2150m, w kształcie foremnego prostokąta o wymiarach ok 16x132m. Przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną. Krótszym bokiem przylega do drogi gminnej (jesz...

Kąty Węgierskie

    • 620 000 zł cena
    • 2 482 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m i wymiarach 26m od frontu i 114m wzdłuż. Działka ma kształt prostokąta zwężającego się wgłąb posesji do 18m. Ujęta w MPZP pod zabudowę jednoro...

  • Działka budowlana Legionowo
    1 / 2
    Działka budowlana Legionowo

    Legionowo

    • 407 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepięknie położona działka, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Zlokalizowana w Rajszewie  w kompleksie kilkunastu większych powierzchniowo działek w MPZP przeznaczonych rów...

  • Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi
    1 / 16
    Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi

    Łajski

    • 850 000 zł cena
    • 2 433 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki położone w miejscowości Łajski, gmina Wieliszew, powiat legionowski. Działki sprzedawane są łącznie, stanowiąc jeden funkcjonalny, ogrodzony te...