• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Radzymin

(31)
  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • 1 / 3
    Działka 3000 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m²

    Radzymin

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m² Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – blisko centrum Radzymina, z doskonałym doja...

  • Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...

  • Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie
    Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie

    Radzymin

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio, działkę budowlaną o pow. 2000 m2, w okolicy Radzymina. Przepięknie usytuowana działka, w odległości 30 km od Warszawy, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, a tak...

  • Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka
    1 / 4
    Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka

    Radzymin

    • 379 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zab...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 900 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł Powierzchnia 7600m2 plus cz rolna w c...

  • Działka Radzymin

    Radzymin

    • 530 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni 3360m2. UWAGA INWESTORZY - jest możliwość złożenia oferty na cały okoliczny...

  • 1 / 4
    Działka Radzymin

    Radzymin

    • 755 000 zł cena
    • 2 520 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni całkowitej 2520 m2. Nieruchomość w 3ciej linii zabudowy od ulicy, przy drodz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Mokre

    Mokre

    • 32 000 zł cena
    • 31 801 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni 31801m i wymiarach ok. 67x470m. Mieści się ona w miejscowości Mokre k/ Radzymina, w odległości około 150m od Alei Kaczyński...

  • Działka Mokre

    Mokre

    • 2 500 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 3100 + 13400m2, Mokre, Radzymin Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni łącznej 16500m i wymiarach ok. 27x530m. Mieści się ona w miejscowo...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Łosie 4577 m2 (gm. Radzymin)

    Łosie

    • 450 000 zł cena
    • 4 577 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Łosie (38 km od centrum Warszawy) Powierzchnia : 4577 m2 Cena: 450 000 PLN (oczywiście do negocjacji) Wymiary : 17 x 2...

  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 4
    Działka rekreacyjna

    Łosie

    • 560 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna we wsi Łosie k/Radzymina. Dom letniskowy na wysokim fundamencie. Garaż i pomieszczenia gospodarcze w parterze. Na piętrze: salon z kominkiem i kuchnią, 2 sypial...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • 1 / 3
    Działka idealna na rekreacje 2361m2 [Łosie gm.Radzymin]

    Łosie

    • 110 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferta bezpośrednia :) Sprzedam działkę w miejscowości Łosie gmina Radzymin [05-250] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się w środku lasu brak bezpośredni...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w lesie, 1500 m² .

    Łosie

    • 310 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną położona na malowniczym, zadrzewionym terenie w miejscowości Łosie, zaledwie 7 km od Radzymina. Dojazd do nieruchomości zapewnia dr...

  • 1 / 4
    Działka leśna 2,31 ha, w Łosie koło Radzymina

    Łosie

    • 500 000 zł cena
    • 23 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 2,31 ha, położoną w miejscowości Łosie koło Radzymina. Nieruchomość ma kształt prostokąta o szerokości około 70 m i długości oko...

  • Działka budowlana o powierzchni 18 404 m².

    Ciemne

    • 7 150 000 zł cena
    • 18 404 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 404 m², idealną pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 18 404 m² Dojazd...

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Działka budowlana 2060 m² Łosie blisko Radzymina.

    Łosie

    • 399 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m² położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych. Nieruchomość z...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka 2190 m², las i rzeka.

    Łosie

    • 465 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2190 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu i blisko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób...

  • 1 / 4
    Działka z MPZP, budowlana i tereny rolne.

    Mokre

    • 350 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m², położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się...

  • Cicha kształtna działka w otulinie lasu koło rzeki

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m² w Łosiach – idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyją...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa 999 m²

    Ciemne

    • 540 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 999 m², z możliwością zakupu większej powierzchni do ok 3 500 m². Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Działka 3508 m² mieszk. 1.U

    Ciemne

    • 1 895 000 zł cena
    • 3 508 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy tras...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 380 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1116 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 475 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1397 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...