• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zielonką

(529)
  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 363 480 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo
    SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doświadczenie i wiedza, której wielu zaufało. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do rozmowy : tel: [tel] lub [tel]. ul. Walecznych 68 (...

  • gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.
    1 / 3
    gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.

    Halinów

    • 273 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    gm. Halinów - Wielgolas Duchnowski Jeszcze jedna, z dwóch działek położonych obok siebie, II linia zabudowy; w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i ter...

  • Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka
    1 / 4
    Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka

    Radzymin

    • 379 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zab...

  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP
    1 / 6
    Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP

    Wielgolas Brzeziński

    • 2 563 120 zł cena
    • 11 144 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działka w bardzo dobrej lokalizacji w Wielgolas Brzeziński gm. Halinów 12km od granic Warszawy, bezpośrednio od jezdni ul Piastowskiej do ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Obo...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 7 909 590 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 1 057 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną umiejscowioną w Wawrze przy ul: Kwitnącej Akacji o powierzchni 3987m2. Działka w formie prostokąta o boku 80m przy asfaltowej ulicy, media w drodze. Możl...

  • Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna, kształtna, duża działka w warszawskiej Radości, położona w otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych. Na tych terenach nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ale właści...

  • Działka inwestycyjna w Wilanowie
    1 / 11
    Działka inwestycyjna w Wilanowie

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta MPZP.  Dojazd do działki ulicą asfaltow...

  • Działka z własnym lasem w Wawrze
    1 / 4
    Działka z własnym lasem w Wawrze

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do centrum m...

  • Działka budowlana Wiązowna
    1 / 4
    Działka budowlana Wiązowna

    Wiązowna

    • 652 500 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1677m, Wiązowna. Wydane WZ: powierzchnia zabudowy 30 % Wymiary gruntu 34m x 49m Media: woda na działce, prąd, kanalizacja w ulicy. Położenie działek...

  • Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2
    1 / 8
    Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2

    Warszawa

    • 2 299 000 zł cena
    • 2 075 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt nie objęty MPZP, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Działka Duchnów ul. Leśny Zakątek

    Duchnów » ul. Leśny Zakątek

    • 1 950 000 zł cena
    • 8 630 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeśli poszukujecie Państwo działki w Wiązownie na której można postawić obiekty produkcyjne, składy, magazyny lub zabudowę usługową to zapraszam do Leśnego Zakątka w Duchnowie. Mam...

  • 1 / 4
    Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 459 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 723 m² - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostęp...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...