• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • Działki 7 arowe budowlane w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Skawina | Działka budowlana 520 m² | blisko MPK

    Skawina » ul. Wiklinowa

    • 379 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 729 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować swój dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć szybki dostęp do Krakowa? Ta działka w Skawinie to idealne połączenie komfortu ży...

  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i...

  • sprzedam działkę
    1 / 4
    sprzedam działkę

    Kraków

    • 290 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działki położone w Krakowie (Podgórze, Bieżanów Drożdżownia) o wielkości 22 ary (każda z działek po 11arów). Działki mają bezpośredni dostęp do ulicy Pronia, w pobliżu wzg...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Kraków

    • 690 000 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 98 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w Krakowie (dzielnica Podgórze, Bieżanów Drożdżownia) o wielkości 6, 91 m ( nr 96/11 obr 102)Działka płaska, w pierwszej linii zabudowy. Działka z jednej...

  • Działka ROD Kraków Nowa Huta
    1 / 7
    Działka ROD Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 89 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do użytkowania wieczystego działki ROD zlokalizowanej na osiedlu na stoku (Nowalijka 3). Działka o powierzchni 3 arów z prądem i woda + własna studnia. Budynek murow...

  • Działka budowlana Maciejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 6
    Działka budowlana Maciejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Maciejowice

    • 415 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski. Nieruchomość znajduje się...

  • Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc
    Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc

    Stadniki

    • 140 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną i zadbaną działkę. Działka posiada drogę dojazdową, częściowo gminną. Zdrowe i czyste powietrze. Na miejscu sklepy, szkoła, kościół. Miejscowość położona 3 km od Dob...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana
    1 / 15
    Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana

    Kulerzów

    • 915 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KULERZÓW!!! Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jedn...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA ZAKAMYCZE !!! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźn...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SWOSZOWICE , ponad 18 arowa działka , pod kameralną inwestycję . Droga dojazdowa wewnętrzna ślepa. Według planu zagospodarowania możliwość budowy budynków wolnostojących lub w zab...

  • Działka Siepraw ul.

    Siepraw

    • 179 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskieNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m²), zlokalizowana w miejscowości Siepraw, w s...

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Myślenice Zarabie, działka komercyjna 60a
    1 / 2
    Myślenice Zarabie, działka komercyjna 60a

    Myślenice

    • 3 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    32-400 Myślenice - Zarabie Teren zabudowy usługowej o charakterze komercyjnym - 60a Modrzewiowa nr dz. 120903_4.0004.334/13 Dojazd drogą gminną asfaltową Media opis z planu ( U5...

  • Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny
    1 / 7
    Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny

    Bęczarka

    • 690 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na sprzedaż duża osada zapewnia spokojne życie jak również ogromny potencjał inwestycyjny w Bęczarce gmina Myślenice. Oferta dla osób,...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadw...

    Kraków

    • 3 628 000 zł cena
    • 1 814 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOLA JUSTOWSKA / CHEŁM , DZIAŁKA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO . OBOWIĄZUJE ZABUDOWA WOLNOSTOJĄCA LUB BLIŹNIACZA .Jest prawomocne pozwolenie na budowę do...

  • Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,
    Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,

    Golkowice

    • 829 000 zł cena
    • 4 253 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Działka rolna Kraków Podgórze, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    1 / 14
    Działka rolna Kraków Podgórze, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRAWIE 30 ARÓW w pobliżu Bielańsko - Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Działka w spokojnym , malowniczym miejscu . Media w drodze asfaltowej : woda , prąd , gaz . Brak kanalizacji...

  • Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 750 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PAWLIKOWICE BLISKO WIELICZKI!! działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w części ok. 49 ar pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z ograniczon...

  • Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków
    1 / 6
    Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków

    Kraków

    • 300 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 65/4 o powierzchni 0,0982 ha (982 m²) położona przy ul. Za Ogrodem w Krakowie (dzielnica Nowa Huta). W cenie sprzedaży oferowany jest ró...