• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich
    Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich

    Kokotów

    • 2 450 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 533 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KOKOTÓW DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ !!! (Rozpoczęty dziennik budowy) BUDYNKU usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą s...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm. Wieli...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa
    Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa

    Szczytniki

    • 351 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci-INWEST- sprzeda w Szczytnikach- gmina Gdów nieruchomość o pow 31 arów--w planie budowlano - usługowa /nieuciążliwa/ położona przy ulicy asfaltowej -szerokość...

  • Kraków ul. Igołomska 88 arów U/MN działka sprzedam
    1 / 3
    Kraków ul. Igołomska 88 arów U/MN działka sprzedam

    Kraków

    • 5 280 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustala się przeznaczenie terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem U/MN – Tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej: 1/ przeznaczenie podstawowe: a/ usługi komercyjne z zakresu...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości zabudowane...

    Kraków

    • 5 500 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Obwieszczenie o sprzedaży w trybie z wolnej ręki Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 1/8 części w prawie własności nieruchomości grun...

  • 3 działki budowlane w Brzegach
    1 / 5
    3 działki budowlane w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedz...

  • Swoszowice, ul. Moczydło działka usługowa 10,25 ar.
    1 / 2
    Swoszowice, ul. Moczydło działka usługowa 10,25 ar.

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy ciekawą działkę inwestycyjną/ usługową 11- U na sprzedaż w okolicy domów jednorodzinnych i budynku usługowego, przedszkola, spokojna uliczka w centrum Swoszowic przy ul....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 14ar Węgrzce Wielkie oś. Piaski

    Węgrzce Wielkie

    • 430 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 14ar. w kształcie kwadratu. Do najbliższych zabudowań ok. 150m. Media w pobliżu.

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Kliny ul. Trockiego

    Kraków » Podgórze » ul. Trockiego

    • 695 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KLINY DZIAŁKA W DRUGIEJ LINII ZABUDOWY!! przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze, szeregowe. Media w...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Chałubińskiego

    Kraków » Swoszowice » ul. Chałubińskiego

    • 6 100 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 3 022 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej . Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja ....

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Kraków

    • 135 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo pękną działkę ROD Hermes w Kraków Balice zadbana piękny domek murowany z balkonem i tarasem w pełni wyposażony łazienka, kuchnia na poddaszu 2 pokoje działka nasadz...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 12,6 A W MYŚLENICACH
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA 12,6 A W MYŚLENICACH

    Myślenice

    • 405 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ładną atrakcyjną działkę budowlaną 12,6 a sprzedam. Działka prostokątna o wymiarach 25 x 51 m, lekko pochyła,równa, ogrodzona częściowo nowym wybudowanym ogrodzeniem ,reszta stara...

  • Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 4 182 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz gruntu z potencjałem, który gwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta działka w krakowskiej Sidzinie to odpowiedź na potrzeby deweloperów, którzy pragną tworzyć przestrzenie...

  • 1 / 4
    Działka Skawina ul. Skawina

    Skawina

    • 11 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    2,2 hektara Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 2 HAL ORAZ BUDYNKU BIUROWEGO , ŁĄCZNIE 3162 M KW. Działka usługowa w strefie "Aktywności Gospodarczej Skawina" . Jest dojazd TIR POZWOLENIE NA...

  • Działka Kraków Podgórze, Tyniec ul. Bogucianka

    Kraków » Podgórze » ul. Bogucianka

    • 3 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    85 arowa, uzbrojona przy ul. Bogucianka. Działka płaska w pobliżu budują się nowe osiedla, Należy wystąpić o WZ gdyż nie obowiązuje plan zagospodarowania W STUDIUM PLANU PRZEZNA...

  • Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP
    1 / 10
    Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP

    Kraków

    • 320 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zainwestuj ! Działka w Krakowie, Nowa Huta . OKOLICE ulic Wyciąska i ul. Drożyska. W tym terenie nie obowiązuje MPZP. Mamy do sprzedaży 4400m2 płaskiej i zadbanej działki rolnej o...

  • Działka Skawina ul. Bogucianka

    Skawina » ul. Bogucianka

    • 1 718 000 zł cena
    • 5 027 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA POD ZABUDOWĘ SZEREGOWĄ, BLIŹNIACZĄ, WOLNOSTOJĄCĄ , Płaska , szeroka , przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - z...

  • Działka Skawina ul. Tyniecka

    Skawina » ul. Tyniecka

    • 709 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 arowa pod bliźniaki lub wolnostojące Przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostoją...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Igołomska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Igołomska

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Usługowa/ Przemysłowa , 33 arowa ( dojazd TIR) w dynamicznie rozwijającej się Strefie Aktywności Gospodarczej. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru NO...