• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże
    1 / 3
    Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże

    Niepołomice

    • 2 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PÓŁ HEKTARA produkcyjno-usługowa . Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. MOŻLIWOŚĆ BUDOWY - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska

    Kraków

    • 2 050 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ponad pół hektarowa przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową Wjazd z ul Brzeskiej, Więcej informacji udzielamy telefonicznie lu...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Myślenicka
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Myślenicka

    Kraków

    • 4 300 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80 arowa , PŁASKA, SZEROKA w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą z usługami lub jednorodzinną wolnostojącą . Wszystkie media...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Działowskiego
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Działowskiego

    Kraków

    • 3 800 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skotniki działka 86 AROWA pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo usługową . Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Skotnicka-Działowskiego .Według planu możli...

  • Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże
    1 / 3
    Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże

    Niepołomice

    • 6 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,3 ha produkcyjno-usługowa . Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. MOŻLIWOŚĆ BUDOWY - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych wra...

  • Buduj od zaraz! 972m² z MPZP, Media w drodze
    1 / 11
    Buduj od zaraz! 972m² z MPZP, Media w drodze

    Kraków

    • 660 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 680 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo słoneczna działka budowlana o powierzchni 972 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa obszarze Sidzina w dzielnicy VIII Dębniki. Nieruchomość jes...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Borek Fałęcki, Zakopiańska
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Borek Fałęcki, Zakopiańska

    Kraków

    • 8 000 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 1 026 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA przy ul. ZAKOPIAŃSKIEJ !!!!. Objęta procedowanym planem zagospodarowania przestrzennego KLINY. W studium planu tereny pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. W sąs...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Tyniec, Obrony Tyńca
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Tyniec, Obrony Tyńca

    Kraków

    • 2 399 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    24 AROWA . Szeroka , płaska w pobliżu terenów zielonych Objęta miejscowym planem zagospodarowania , obowiązuje zabudowa jednorodzinna. Media :woda , prąd , gaz ,szambo . W pobliżu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Skotnicka
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Skotnicka

    Kraków

    • 3 110 000 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 638 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA USŁUGOWA SKOTNIKI! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w większej części /około 42 ary/ pod budownictwo usługowe, reszta /około 6 ar/ to tereny rol...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Brzeska
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Brzeska

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE SZEŚĆDZIESIĘCIOAROWA DZIAŁKA w NOWEJ HUCIE WOLICY. Brak planu, przeznaczenie w studium zabudowa jednorodzinna, symbol MN. Działka objeta warunkami zabudowy na kilka domów. I...

  • Sprzedam działkę budowlaną 50 ar Kraków ul. Igołomska
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną 50 ar Kraków ul. Igołomska

    Kraków

    • 1 490 100 zł cena
    • 4 967 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka płaska o wymiarach 26 x 190m cena 300 zł/m2 Wjazd z ulicy Igołomskiej Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza podział na działki: - 8 ar pod budownictwo jednorodzin...

  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Płaszów, Wodna
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Płaszów, Wodna

    Kraków

    • 4 990 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 15 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA PŁASZÓW!! okolice Wielickiej, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo usługowe, wysokośc 21m, powierzchnia zabudowy 60%. Plan...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Działka budowlana Zabawa  gm. Radłów, Polna
    1 / 12
    Działka budowlana Zabawa gm. Radłów, Polna

    Zabawa

    • 55 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ZABAWIE - SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO RADŁOWA I TARNOWA. IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM W OTOCZENIU NATURY Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienność...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Nowickiego
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Nowickiego

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 644 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka szeroka , płaska przy gminnej asfaltowej ulicy . Zgodnie z planem zagospodarowania ZABUDOWA JEDNORODZINNA wolnostojąca . W otoczeniu terenów zielonych . Plan zagospodarowa...

  • Działka budowlana Prokocim/ Bieżanowska pod dom czy usługi.
    Działka budowlana Prokocim/ Bieżanowska pod dom czy usługi.

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana przy ulicy Bieżanowskiej - Prokocim, w zacisznym i zielonym miejscu pośród zabudowy jednorodzinnej. Do wglądu dla klienta zaświadczenia z UMK i szczegółowa analiz...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 550 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna, słoneczna działka rolna o powierzchni 2,1 ha, położona w malowniczych Podstolicach, zaledwie 8 km od Wieliczki i 17 km od Krakowa. Teren w dużej mierze płaski,...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kokotów

    • 550 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę z fundamentem i projektem domu. z pozwoleniem na budowę i przyłączem prądu, w I kwartale 2026 ma być podciągnięte wod-can

  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Czyżyny, al. Jana Pawła II
    1 / 2
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Czyżyny, al. Jana Pawła II

    Kraków

    • 6 000 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 4 035 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    CZYŻYNY AL. JANA PAWŁA II ok. 15 AR ZGODNIE PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod USŁUGI między innymi pod akademik, hotel, biurowi...

  • Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.
    1 / 9
    Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.

    Włosań

    • 888 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na „budowlany”; - różne możliwości wykorzystania t...