• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 4
    Sprzedam działkę ROD

    Kraków

    • 78 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka na terenie ogródków działkowych Energetyk do użytkowania wieczystego przy ulicy Niebieskiej 20 stare piaski Kraków. Działka o powierzchni 280m2 zagospodarowan...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 750 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny zabudowy m...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 2 210 000 zł cena
    • 6 459 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 Działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie zag...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 710 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 245 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o p...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 168 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 204 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Mogiła, Klasztorna
    1 / 13
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Mogiła, Klasztorna

    Kraków

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 970 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka usługowa 1 754 m² | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m² położona przy ul. Klasztornej w Kraków . Nier...

  • Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd dro...

  • Sprzedam ogródek działkowy ROD Zakole Wisły
    Sprzedam ogródek działkowy ROD Zakole Wisły

    Kraków

    • 65 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka na terenie rodzinnych ogrodów działkowych "Zakole Wisły" przy ul. Nowohuckiej 80 w Krakowie. Powierzchnia 3 a. ROD "Zakole Wisły" obejmuje ustawa o zagospoda...

  • Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska
    1 / 5
    Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska

    Gaj

    • 3 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13 km OD GRANICY KRAKOWA ul.Zakopiańska, 84arowa , w Gaju gm Mogilany WIDOKOWA . W planie zagospodarowania pod zabudowę MIESZKANIOWĄ I USŁUGI Doskonały dojazd i dostęp do drogi pu...

  • Działka budowlana Skawina, Długa
    1 / 5
    Działka budowlana Skawina, Długa

    Skawina

    • 949 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 6 DOMÓW ( 6 połówek bliźniaków ) Zelczyna, okolice Krakowa/Borku Szlacheckiego . Domy zaprojektowane są na prostokącie o powierzchni o...

  • Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka
    1 / 3
    Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka

    Koźmice Małe

    • 235 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - Koźmice Małe - 11 arów, 235.000 zł Działka budowlana w Koźmicach Małych o powierzchni 11 arów. Według MPZP jest ona zlokalizowana na terenie nieaktywnego osuwi...

  • Działka pod zabudowę bliźniaczą w otoczeniu drzew
    1 / 6
    Działka pod zabudowę bliźniaczą w otoczeniu drzew

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Kraków, Czyżyny – 850 m² Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 850 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Kraków, dzielnica Czyż...

  • działka budowlana na Jurze
    1 / 7
    działka budowlana na Jurze

    Kraków

    • 200 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Chełmońskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Chełmońskiego

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 6 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    okolica ul.Chełmońskiego W rejonie Krowodrza / Bronowice , blisko ul. Łokietka i Makowskiego. Działka o powierzchni 2,17 arów . Obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego ....

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Czyżyny, Niepokalanej Marii Panny
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Czyżyny, Niepokalanej Marii P...

    Kraków

    • 1 490 000 zł cena
    • 2 223 m2 powierzchnia
    • 671 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZYŻYNY!!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące /około 16ar/, pod tereny zielone /około 3ar/ i...

  • Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks. Kazimierza Figlewicza
    1 / 14
    Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks....

    Kraków

    • 298 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w s...