• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks. Kazimierza Figlewicza
    Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks....

    Kraków

    • 415 800 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Łuczanowicach. Dostępne powierzchnie działek: -9,24ar -9,24ar -10,60ar -10ar (cena w gołoszeniu dotyczy działek o powierzchni 9,2...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Branicka
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Branicka

    Kraków

    • 225 000 zł cena
    • 791 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO U NAS! KRAKÓW - NOWA HUTA - BRANICE/CHAŁUPKI. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 7,91 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. LOKALIZACJA Cicha i spokojna oko...

  • Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka
    1 / 4
    Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka

    Kraków

    • 9 500 000 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1,09 ha, zabudowana 3 budynkami magazynowymi z zapleczem biurowo-socjalnym oraz małym budynkiem mieszkalnym, położona w rejonie Łęgu (Czyży...

  • Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi
    1 / 6
    Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi

    Mogilany

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA WIDOKOWA 18 arów – Mogilany | MEDIA | 760 000 zł Szukasz działki pod dom z widokiem i bez problemów z mediami? Ta oferta w Mogilany spełnia wszystko. 18 arów (1800 m²) p...

  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą
    Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w Krakowie pod małą inwestycję mieszkaniową. Obowiązujący MPZP - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bl...

  • Duży grunt budowlany 3306 m²  – Czyżyny Kraków
    1 / 11
    Duży grunt budowlany 3306 m² – Czyżyny Kraków

    Kraków

    • 3 228 970 zł cena
    • 3 306 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ – 3 306 m² KAMERALNY TEREN DEWELOPERSKI POD OSIEDLE DOMÓW – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Na sprzedaż gr...

  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m² , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 240 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogr...

  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie
    1 / 6
    Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 17 arów, położona w miejscowości Kocmyrzów, w spokojn...

  • Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów
    1 / 6
    Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów

    Kocmyrzów

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 700 m² każda, położone w miejscowości Kocmyrzów, w spo...

  • Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,
    Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,

    Targowisko

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 354 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dobrze wyeksponowana działka przy zjeździe z Autostrady A4 Cena obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pow. biurową: Pow. użytkowa hali - 2 064  ...

  • Działka budowlana Mogilany, Chorowice
    Działka budowlana Mogilany, Chorowice

    Mogilany

    • 2 750 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę . Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu . Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2 . Przewiduje 38 łóż...

  • Działka 1290m2  budowlana - Kraków OKAZJA
    1 / 13
    Działka 1290m2 budowlana - Kraków OKAZJA

    Kraków

    • 950 000 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – 1 290 m² UNIKALNA DZIAŁKA POD REZYDENCJĘ LUB INWESTYCJĘ – WYSOKI POTENCJAŁ I ELASTYCZNOŚĆ ZAKUPU Na sprzeda...

  • Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 12
    Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 450 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Do sprzedania nieruchomość budowlano -rolna składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 6650 m 2 . Nieruchomość w kształcie prostokata o wymiarach około 2...

  • Działki budowlane w Krakowie  -  4tyś PUM
    1 / 14
    Działki budowlane w Krakowie - 4tyś PUM

    Kraków

    • 3 350 000 zł cena
    • 10 526 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA DEWELOPERÓW – DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z MPZP POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ I USŁUGOWĄ IDENTYFIKACJA NIERUCHOMOŚCI działka nr 269 – 5 337,12 m² działka nr 271 – 5 175,25 m² Ł...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 390 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie idealna! Kształt prostokąta o szerokości około 22 metrów i długości około 45 metrów. Dłuższym bokiem wzdłuż drogi dojazdowej. Wjazd na działkę od strony wschodnie...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach około 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydz...

  • 1 / 4
    Działka Krzysztoforzyce

    Krzysztoforzyce

    • 155 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki budowlane 7 arowe w miejscowości Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów - Luborzyca. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 21 x 33. Dojazd drogą prywatną na zasadzie wspó...