• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 560 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka oznaczona w MPZP jako tereny PU których podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa produkcyjna, produkcyjno usługowa, usługowa (w tym parki technologiczne, centra logistyczne...

  • Działka Brzezie

    Brzezie

    • 360 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano rolna o powierzchni około 25,6 arów. Część budowlana MN ma powierzchnię około 15 arów. Kształt prostokąta o szerokości około 20 metrów. MPZP dopuszcza uzupełn...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • Działka Mietniów

    Mietniów

    • 360 000 zł cena
    • 1 426 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w terenach oznaczonych w MPZP jako MN.1 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przek...

  • 1 / 3
    Działka Pawlikowice

    Pawlikowice

    • 260 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Pawlikowicach przy granicy z Rożnową. Zgodnie z MPZP działki znajdują się w terenach MN. Działki w zacisznym miejscu w okolicy zabudowa nowych domów jednor...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach od 8 do 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwości...

  • Działka Rzeszotary

    Rzeszotary

    • 340 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o oznaczeniu MN w Rzeszotarach gm. Świątniki Górne. Wskaźnik zabudowy 40% . Szerokość około 36 metrów. Dojazd drogą prywatną. Ekspozycja południowa. Medi...

  • Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 754 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MNO w Sygneczowie gm. Wieliczka. Dojazd drogą asfaltową teren działki jest na niewielkim wzniesieniu, nachylony w kierunku południowym. Woda i kanalizacja , p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 218 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka w Przebieczanach to nie tylko idealne miejsce na budowę domu, ale również inwestycja w przyszłość. Przebieczany oferują spokojne życie w...

  • Działka budowlana z PnB - Podstolice
    1 / 5
    Działka budowlana z PnB - Podstolice

    Podstolice

    • 295 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podstolice, działka budowlana z PnB na dom jednor. Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej – Podstolice, gmina Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejsc...

  • Działka Śledziejowice

    Śledziejowice

    • 460 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 1 014 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POLECAMY - Działkę budowlaną o pow. 4,54a, dla której w maju zostanie wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Te...

  • Działka Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 440 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę rolną o pow. 72a położoną w Krakowie, Skotnikach, dzielnica Dębniki. Teren położony tuż obok nowych zabudowań, w bardzo atrak...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna
    1 / 12
    Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 1 689 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 16,58 AR - PIASKI WIELKIE, PODGÓRZE DUCHACKIE Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1658m2 zlokalizowana w Krakowie, nieopodal ulicy Spornej, w dzie...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 370 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media : Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Te...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna
    1 / 4
    Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna

    Czechówka

    • 320 000 zł cena
    • 5 650 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni ok.0,5650 ha. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny zielone i rolne Działka położona bezpośrednio...

  • Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj
    1 / 16
    Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 4 714 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KRAKOWIE | BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE PUBLICZNEJ | MEDIA W DRODZE Duża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż d...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego

    Kraków

    • 904 400 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA DĘBNIKI!!!, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Położona jest w spoko...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 699 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- Tereny rolne p...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 350 000 zł cena
    • 2 794 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy....