• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowskimi Górami

(108)
  • Działka budowlana Pyskowice, Wiejska
    1 / 12
    Działka budowlana Pyskowice, Wiejska

    Pyskowice

    • 4 200 000 zł cena
    • 27 355 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni sumarycznej 2,7355 ha, położone w malowniczej okolicy Pyskowic, dzielnicy Dzierżno. Działki mają nieregularny kształt...

  • Działka budowlana Bobrowniki
    1 / 13
    Działka budowlana Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szeroko...

  • Działka budowlana Wojkowice
    1 / 6
    Działka budowlana Wojkowice

    Wojkowice

    • 115 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1194 m2 położoną w spokojnej okolicy w Wojkowicach. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka w...

  • Działka budowlana Bobrowniki Namiarki
    1 / 5
    Działka budowlana Bobrowniki Namiarki

    Bobrowniki

    • 199 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 1673 m2 położoną w Bobrownikach dzielnica Namiarki. Wymiary działki: szerokość 11 m, długość 152 m. Dojazd do działki dr...

  • HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA
    1 / 5
    HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA

    Chorzów

    • 2 400 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości w Chorzowie! Działka o powierzchni 4106m2 z zabudowana halą i 6 chłodniami czeka na nowego właściciela. Moż...

  • 1 / 4
    Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 202 770 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ożarowice, na sprzedaż 3 działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone w miejscu spokojnym, przy mało ruchliwej drodze. działki o powierzchni - 1502m2, wymiary 30x52...

  • 1 / 4
    Działka Siemonia

    Siemonia

    • 330 000 zł cena
    • 2 412 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna unikatowa działka znajdująca się w otoczeniu zieleni usytuowana na górce, z której jest widok na okolicę. Działka o powierzchni 2412m2, w kształcie nieregularnego trójkąta...

  • Sprzedam ogródek działkowy
    1 / 7
    Sprzedam ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 68 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy ROD "Promień" w Rudzie Śląskiej (Godula/Orzegów). Na działce jest prąd, woda, altana. Wybrukowane miejsce na basen czy trampolinę, huśtawka. Cena do nego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 7 033 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 13 listopada 2025 r. GN.6840.1.4.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Działka Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 690 000 zł cena
    • 5 141 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Widokowa działka, położona w miejscowości Strzyżowice, gmina Psary. Powierzchnia działki 5141m2, w najszerszym miejscu szerokość 24,4m, działka o nieregularnym kształcie. Uzbrojo...

  • Działka Bytom

    Bytom

    • 480 000 zł cena
    • 3 241 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa 3241 m I Opoka Nieruchomości Działka usługowa, uzbrojona, o powierzchni 3241 m. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona w n...

  • Działka Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 110 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa, płaska o powierzchni 5110 m, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod usługi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, pła...

  • 1 / 3
    Działka Piekary Ślaskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 530 000 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1688 m² , zlokalizowaną w spokojnym miejscu Piekar Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka ....

  • Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 227 250 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, działka w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona na początku miasta od strony Grodźca. Powierzchnia działki 909m2 + 45m2 działki drogowe...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 999 000 zł cena
    • 9 266 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana w Górze Siewierskiej przy osiedlu czerwony Kamień Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 3809m2 i część rolna o powierzchni 5457...

  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 380 000 zł cena
    • 3 652 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ożarowice, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową, usytuowana w przepięknym miejscu, otoczona terenami zielonymi i niewielka ilością domów jed...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 530 670 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka , widokowa, w otoczeniu terenów zielonych i nowej zabudowy jednorodzinnej w luźnej zabudowie. Działka położona w miejscowości Góra Siewierska. Powierzchnia 25...

  • Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana
    Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1750m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się woda...

  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 250 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m² , położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Tąpkowice (gmina Ożarowice, powiat tarnogórski). To...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...