• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Tarnowskie Góry

(5)
  • 1 / 3
    Działka Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 253 800 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zachęcamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 642 m2 położonej w Tarnowskich Górach- Rybnej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowskich Góach w Strzybnicy za 72...

    Tarnowskie Góry

    • 72 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowskich Góach w Strzybnicy za 72 tysiące złotych

  • 1 / 3
    4 dzialki w Tarnowaskie Gory – Sowice

    Tarnowskie Góry

    • 390 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedazy: 4 dzialki w Tarnowaskie Gory – Sowice Oferuje 4 dzialki budowlane o numerach 3447, 3448, 3449, 3450 /86 o ksztalcie prostokatnym o lacznej powierzni ok 26 arow,...

  • Piękna działka budowlana na wzgórzu z panoramicznym widokiem

    Tarnowskie Góry

    • 545 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka budowlana w Tarnowskich Górach, Reptach Śląskich. Powierzchnia 1820 mkw, wymiary ok. 60x30 m (dłuższy bok przy ulicy). 5 minut samochodem do centrum T...

  • Sprzedam działkę budowlaną za 75000 złotych

    Tarnowskie Góry

    • 75 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 559 metrów w Strzybnicy w Tarnowskich Górach. Ubocze ale wszędzie blisko

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siemonia działki budowlane od 600m2
    Siemonia działki budowlane od 600m2

    Siemonia

    • 124 800 zł cena
    • 624 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami o powierzchni 624m.kw i wymiarach 22,5 od wjazdu i 27m w głąb. Działka w trakcie podziału, będzie 5 dział...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 460 000 zł cena
    • 3 163 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3163 m 2 w Myszkowicach z której widać okoliczny pełen zieleni i lasów, malowniczy krajobraz. Wymiary...

  • Sprzedam ogrodzoną działkę z rozpocz.budową w okol.G.Siewier
    1 / 9
    Sprzedam ogrodzoną działkę z rozpocz.budową w okol.G.Siewier

    Twardowice

    • 269 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośredników! Biura proszę nie telefonować! Sprzedam ogrodzoną, uzbrojoną działkę z rozpoczętą budową dużego domu z dwoma dużymi garażami położoną w Twardowicach o powierzchni...

  • Działka Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 280 000 zł cena
    • 1 161 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Sprzedaż działki budowlanej w Bobrownikach Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1161m 2 , zlokalizowaną w Bobrownikach powiat będziński. Działka znajd...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 230 000 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Nowa atrakcyjna cena ! Działka budowlana o powierzchni 1073 m² w Dobieszowicach to naprawdę interesująca propozycja. Oto kilka kluczowych informacji, któ...

  • Myszkowice, działka widokowa
    1 / 10
    Myszkowice, działka widokowa

    Myszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działka na wzniesieniu z widokiem na okolicę, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 848m2. Wymiary 22,5x36. Wjazd na działkę od strony zachodniej. M...

  • Nowa Wieś działki budowlane od 800m2
    1 / 3
    Nowa Wieś działki budowlane od 800m2

    Mierzęcice

    • 124 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa Wieś gmina Mierzęcice, działki z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia każdej działki 800m2, wymiary: od ulicy 41,4m, w głąb 19,9m. Media: woda...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 244 800 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 1224m.kw i wymiarach 27,5 od wjazdu i 45m w głąb. 5 działek w otoczeniu lasu o powierzchni:...

  • 1 / 4
    Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 220 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna o powierzchniach 945m2 (21x43), 888m2 (22,9x43), 874m2 (21x41m), 937m2 (22x43), 972m2 (21,9x45,7), 1134...

  • 1 / 4
    Działka Siemonia

    Siemonia

    • 150 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z widokiem na okolicę. działki o powierzchni 1003m2 , 924m2, 931m2 i 950m2. Pierwsza 23,6x42,7m, pozostałe 18m na głęb...

  • 1 / 4
    Działka Twardowice

    Twardowice

    • 231 125 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w miejscowości Twardowice, na lekkim wzniesieniu skąd mamy widoki na okolicę. Działka o powierzchni 1075m...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 199 625 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, widokowa działka mieszkaniowo-usługowa połozona w spokojnym miejscu przy mało ruchliwej drodze gminnej. Działka o powierzchni 1597m2, szerokości od wjazdu 15m, w głąb 10...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 136 900 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów gmina Mierzęcice, 20 działek pod zabudowę mieszkaniową, z wydanymi warunkami zabudowy na małe domy parterowe z poddaszem użytkowym. Spokojna lokalizacja wśród zieleni,...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy

    Mierzęcice

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, tere...

  • Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i
    1 / 3
    Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i

    Sączów

    • 410 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej...

  • 1 / 4
    Działka Siemonia

    Siemonia

    • 330 000 zł cena
    • 2 412 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna unikatowa działka znajdująca się w otoczeniu zieleni usytuowana na górce, z której jest widok na okolicę. Działka o powierzchni 2412m2, w kształcie nieregularnego trójkąta...

  • Działka budowlana Bobrowniki
    1 / 13
    Działka budowlana Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szeroko...

  • Działka budowlana Bobrowniki Namiarki
    1 / 5
    Działka budowlana Bobrowniki Namiarki

    Bobrowniki

    • 199 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 1673 m2 położoną w Bobrownikach dzielnica Namiarki. Wymiary działki: szerokość 11 m, długość 152 m. Dojazd do działki dr...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 7
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 330 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz w drodz...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 262 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz i kanaliza...

  • Działka Bobrowniki Siemonia

    Bobrowniki

    • 200 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2499m² , położona w miejscowości Siemonia (gmina Bobrowniki), przy ul. Kościuszki . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Działka Twardowice

    Twardowice

    • 285 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twardowice, działka budowlana przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka o powierzchni 904m2, wymiary 29 od ulicy x44,5x26,5 z tyłu x26....

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 124 800 zł cena
    • 622 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 622m.kw i wymiarach 22,5 od wjazdu i 27m w głąb. 5 działek o powierzchni w otoczeniu lasu:...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 169 600 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działka na wzniesieniu z widokiem na okolicę, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 848m2. Wymiary 22,5x36. Wjazd na działkę od strony zachodniej...

  • Działka Sączów gm. Bobrowniki, Wolności
    1 / 2
    Działka Sączów gm. Bobrowniki, Wolności

    Sączów

    • 516 600 zł cena
    • 9 564 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłącznie u nas! Mamy przyjemność zaprezentować działkę o łącznej powierzchni 9.564m położonej w spokojnej i malowniczej okolicy, otoczonej zielenią oraz naturalnym krajobrazem. Te...

  • 1 / 3
    Działka Twardowice

    Twardowice

    • 227 000 zł cena
    • 1 340 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w Twardowicach gmina Bobrowniki. Powierzchnia 1340m2, kształt trójkąta, wymiary 52x54x62. Działka usy...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 148 600 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, gmina Bobrowniki, na sprzedaż kompleks działek na wzniesieniu z widokiem na okolicę jesteśmy w trakcie podziału na działki o powierzchniach: 800m2 wymiary ok 32x25,5...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 99 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rogoźnik, do wydzielenia z większej działki działkę o powierzchni ok 400m2 na mały dom. Wymiary 13,7x30x7,3x31m Wjazd na działkę z drogi utwardzonej należącej do gminy, w której...