• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowskimi Górami

(108)
  • Działka Sączów

    Sączów

    • 410 550 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltow...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 124 800 zł cena
    • 622 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 622m.kw i wymiarach 22,5 od wjazdu i 27m w głąb. 5 działek o powierzchni w otoczeniu lasu:...

  • Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
    1 / 2
    Działka budowlana przy lesie Sikorskiego

    Zabrze

    • 240 000 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Sikorskiego
    1 / 3
    Działka budowlana Sikorskiego

    Zabrze

    • 190 000 zł cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Logistyka, produkcja, usługi
    Logistyka, produkcja, usługi

    Ruda Śląska

    • 70 000 000 zł cena
    • 360 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ruda Śląska działka przemysłowa, inwestycyjna, Duży teren o powierzchni 36ha, objęty MPZP. Możliwość dostępu do dużej mocy prądu Teren dostępny od zaraz Teren równy, wykarczowany,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę gród łan Bytom
    1 / 14
    Sprzedam działkę gród łan Bytom

    Bytom

    • 50 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy bytom 50,000zl mogę coś obniżyć

  • Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego
    1 / 13
    Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego

    Wojkowice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Wojkowicach. Działka jest niezagospodarowana, ogrodzona...

  • Działka Zendek

    Zendek

    • 330 000 zł cena
    • 6 021 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana znajdująca się w Zendku gmina Ożarowice przy głównej drodze. Działka o powierzchni 6021m2, wymiarach 20m x 315m, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Me...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...

  • Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 101 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m² , przeznaczony pod zabudowę usługową (13U). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce W...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 240 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów, gmina Mierzęcice, na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Dz...

  • Działka Twardowice

    Twardowice

    • 285 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twardowice, działka budowlana przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka o powierzchni 904m2, wymiary 29 od ulicy x44,5x26,5 z tyłu x26....

  • DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN
    1 / 6
    DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN

    Chorzów

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SUPER OFERTA - DZIAŁKA Z HALA, MOŻNA WYBUDOWAĆ MARKET Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Chorzowie zabudowana halą. Można również rozbudować lub wybud...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 350 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i częściowo pod rolę. Również pod lokalizację usług i rzem...

  • Działka Bobrowniki Siemonia

    Bobrowniki

    • 200 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2499m² , położona w miejscowości Siemonia (gmina Bobrowniki), przy ul. Kościuszki . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 7
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 330 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz w drodz...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 262 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz i kanaliza...