• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Świętochłowicami

(235)
  • 1 / 4
    Działka Siemonia

    Siemonia

    • 150 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z widokiem na okolicę. działki o powierzchni 1003m2 , 924m2, 931m2 i 950m2. Pierwsza 23,6x42,7m, pozostałe 18m na głęb...

  • 1 / 4
    Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 220 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna o powierzchniach 945m2 (21x43), 888m2 (22,9x43), 874m2 (21x41m), 937m2 (22x43), 972m2 (21,9x45,7), 1134...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice Żychcice

    Wojkowice

    • 618 150 zł cena
    • 4 121 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, obręb Żychcice, działka o powierzchni 4121m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka nieregularna o wymiarach 72m od wjazdu na działkę, o długości 122m z jedne...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice Żychcice

    Wojkowice

    • 301 500 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, obręb Żychcice, działka o powierzchni 2111m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o wymiarach 16,9m od wjazdu rozszerza się do 19m z tyłu, o długości ok 104...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 244 800 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 1224m.kw i wymiarach 27,5 od wjazdu i 45m w głąb. 5 działek w otoczeniu lasu o powierzchni:...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Małobądz

    Będzin

    • 450 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko centrum miasta, dzielnica Małobądz, bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura- sklepy, szkoły, komunikacja miejska i wylot do trasy 86, okolica zabudowy...

  • bezpośrednio działka sprzedam tarnowskie góry miasto
    1 / 7
    bezpośrednio działka sprzedam tarnowskie góry miasto

    Bytom

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele) działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
    1 / 4
    śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6

    Katowice

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele): działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 8
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 990 000 zł cena
    • 3 052 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 3052 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w pl...

  • Działka Tychy ul. Zwierzyniec

    Tychy » ul. Zwierzyniec

    • 1 418 158 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę na halę o powierzchni 1000 m2 ! Prawomocne pozwolenia na budowę w cenie działki ! Działka w Tychach, dzielnica Zwierzyniec, blisko ślą...

  • Działka Wymysłów

    Wymysłów

    • 466 000 zł cena
    • 30 140 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Działka częściowo zadrzewiona. Położona jest niedaleko trasy S8 i Mszczonowa do którego obrzeży jest...

  • Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 499 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie DK81!!! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Wosz...

  • 1 / 2
    Działka Radzionków ul. 27 Stycznia

    Radzionków » ul. Stycznia

    • 4 983 040 zł cena
    • 14 656 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 14656 m2 zlokalizowaną w Radzionkowie. Lokalizacja w okolicach ulicy Unii Europejskiej gwarantuje ba...

  • 1 / 2
    Działka Sosnowiec ul. Armii Krajowej

    Sosnowiec » ul. Armii Krajowej

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 519 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4519m2 , co pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpo...

  • 1 / 3
    Działka Będzin ul. 27 Stycznia

    Będzin » ul. Stycznia

    • 600 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2378 m2 w Będzinie w dzielnicy Małobądz. Działka jest w kształcie wielokąta o długości ok. 142 m. Działka o potencjale in...

  • Działka Mysłowice Morgi

    Mysłowice » Morgi

    • 790 650 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego osie...

  • Malinowice, działka na osiedlu domów
    1 / 3
    Malinowice, działka na osiedlu domów

    Malinowice

    • 395 080 zł cena
    • 1 411 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1411m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka n...

  • Myszkowice, działka widokowa
    1 / 10
    Myszkowice, działka widokowa

    Myszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działka na wzniesieniu z widokiem na okolicę, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 848m2. Wymiary 22,5x36. Wjazd na działkę od strony zachodniej. M...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1207m2 położona w Grodźcu wśród zabudowy jednorodzinnej, na lekkim wzniesieniu. Działka o powierzchni 1207m2, szerokości od ulicy ok 14m i długości...