• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(955)
  • Działka 1000m z MPZP

    Radziejowice-Parcel

    • 277 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana w miejscowości Radziejowice - ParcelWjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej.W ulicy gminnej przy działce jest woda i prąd. Dla tego...

  • 1 / 4
    Janczewice | MPZP-U | Przemysłowo-Usługowa | Media

    Janczewice

    • 5 068 000 zł cena
    • 12 670 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługi/przemysł z MPZP i mediami, oznaczona symbolem U2, położona pomiędzy Al. Krakowską a S7, tylko 8km od lotniska Okęcie.Idealne wymiary ok 100m x 125. Krótszy bokiem pr...

  • Działka w super lokalizacji! - budynek 2-lokalowy

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA - CICHA OKOLICA Jest uchwalony plan zagospodarowania terenu - uchwała nr 227/2025symbol w planie 16MNWMożliwość zabudowy działki budynkiem 2 - lokalowym. CH...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • Działka 1200m2 media MPZP Kuklówka

    Kuklówka Radziejowicka

    • 295 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.200 m2 zlokalizowana w Kuklówce k/Radziejowic.Dojazd drogą asfaltową, natomiast do samej działki około 200 m drogą bitą. Wjazd na działkę od stron...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 7009m2

    Budy Mszczonowskie

    • 245 000 zł cena
    • 7 009 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 7.009m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice. Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Kształt nieregularny - działka p...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super działka usług z MPZP wym. 50x78 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 666 000 zł cena
    • 3 894 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, MPZP dopuszcza działalność usług różnych oraz pobudowanie budynków do 12 m wysokości.Powierzchnia biologicznie czynna tylko 30 % .Istnieje możliwość dokupienia...

  • 1 / 2
    działka Kozery#ciekawa lokalizacja

    Kozery

    • 2 925 000 zł cena
    • 17 725 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze. Ks...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 590 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...