• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Legionowem

(252)
  • Urocze działki Kazuń - Bielany

    Kazuń-Bielany

    • 1 311 200 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce zlokalizowane zaledwie kilkadziesiąt metrów od granicy Parku Narodowego.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Działki podzielone na 4 działki...

  • Działka 4211m2,Czarnowo, blisko jezioro,las.

    Czarnowo

    • 330 000 zł cena
    • 4 211 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2.Działka położona blisko Jeziora Czar...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Działka 1010m z domkiem 40m2 Arciechów Załubice, Narew, Bug
    1 / 11
    Działka 1010m z domkiem 40m2 Arciechów Załubice, Narew, Bug

    Arciechów

    • 290 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka -tereny mieszkaniowe powierzchnia 1010m2 z domkiem holenderskim 40m2 , posesji ogrodzona, doga dojazdowa publiczna, 200m do Jeziora Zegrzyńskiego. Domek składa...

  • Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie
    Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie

    Kąty Węgierskie

    • 430 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow niemal 2150m, w kształcie foremnego prostokąta o wymiarach ok 16x132m. Przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną. Krótszym bokiem przylega do drogi gminnej (jesz...

Kąty Węgierskie

    • 620 000 zł cena
    • 2 482 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m i wymiarach 26m od frontu i 114m wzdłuż. Działka ma kształt prostokąta zwężającego się wgłąb posesji do 18m. Ujęta w MPZP pod zabudowę jednoro...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 500 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 705 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni  710 m2 w Serocku. Nieruchomość objęta  MPZP z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media miejskie w drodze - energi...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 4
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 240 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 999 m2, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Serocka - przy u...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 745 000 zł cena
    • 2 981 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny ks...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

  • Działka budowlana Nieporęt
    1 / 6
    Działka budowlana Nieporęt

    Nieporęt

    • 619 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę 4  lokali po 117 m2 w Nieporęcie. Okolica dynamicznie rozwijająca się z dobrym połączeniem do Warszawy. Blisko Kanału Żera...

Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka budowlana Serock
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 133 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 950m, wymiary 30x32m, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowana w kompleksie działek o podobnej wielkości. Niektóre działki zostały zabudowane...

  • Ziemia rolna 2,71 ha koło Radzymina

    Nowe Załubice

    • 800 000 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położ...

  • 1 / 4
    Działka 938 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 394 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy...

  • Działka z domkiem przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 349 000 zł cena
    • 1 368 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Atrakcyjna działka usługowa niedaleko centrum

    Radzymin

    • 717 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną niedaleko centrum Radzymina, z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 28 m na 102 m, a...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...