• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Legionowem

(252)
  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 264 670 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 1330m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 2 348 797 zł cena
    • 11 803 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 74/9 i 73/18 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 636 800 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MP...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8

    Marki

    • 1 999 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8 | 2153 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usłu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Teren inwestycyjny - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 2 231 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 1 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m², położony w jed...

  • Działka budowlana - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 1 148 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 820 m² (ok. 23,50m x 35m), położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łomianek – przy ul. Agawy. Działka numer 526...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Działka Kępa Kiełpińska gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kępa Kiełpińska gm. Łomianki

    Kępa Kiełpińska

    • 695 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 441 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1576 m2 usytuowana w Łomiankach (Kępa Kiełpińska). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W najbliższej okolicy Wisła z plażą, korty tenisowe, stadn...

  • Działka Kiełpin gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kiełpin gm. Łomianki

    Kiełpin

    • 850 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w Kiełpinie w gminie Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja: przystanek autobusowy 200 m, sta...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 159 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2  w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 2 390 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11400 m2 w Serocku. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej z dwóch stron działki, co zapewnia wygodny dojazd. Dodatk...

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 318 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż dwie działki z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 2x 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje...

  • Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana