• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Legionowem

(251)
  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki
    1 / 13
    Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki

    Cząstków Mazowiecki

    • 1 080 000 zł cena
    • 20 723 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Skł...

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Łomiankach Łomianki sprzedam dzia...

    Łomianki

    • 275 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urocza działka budowlana położona w Łomiankach. Do działki przynależy prywatna droga dojazdowa. Zgodnie z planem zagospodarowania na działce można wybudować dom do 170m...

  • Działka przy Puszczy Kampinoskiej

    Kaliszki

    • 240 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1000m2 lub 1170m2. Kształt ok.30x33. Cicha piękna okolica przy Puszczy Kampinoskiej. Bardzo mały ruch samochodowy (ulica "nieprzelotowa"). 20km od Warszawy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dąbrowa » ul. Leśna

    • 2 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok 2.700 m2 w zielonej, willowej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej. Działka o przeznaczeniu budowl...

  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa

    Łomianki

    • 567 015 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zaprasza do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/10 oraz 79/11, obie o...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1880 m2, Łomianki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną 1880 m2, Łomianki

    Łomianki

    • 968 200 zł cena
    • 1 880 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. W drodze głównej ul.Prosta są wszystkie media a więc: woda,...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Działka Radzymin

    Radzymin

    • 530 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni 3360m2. UWAGA INWESTORZY - jest możliwość złożenia oferty na cały okoliczny...

  • 1 / 4
    Działka Radzymin

    Radzymin

    • 755 000 zł cena
    • 2 520 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni całkowitej 2520 m2. Nieruchomość w 3ciej linii zabudowy od ulicy, przy drodz...

  • Działka Mokre

    Mokre

    • 2 500 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 3100 + 13400m2, Mokre, Radzymin Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni łącznej 16500m i wymiarach ok. 27x530m. Mieści się ona w miejscowo...