• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Brwinowem

(931)
  • działka -8 segmentów z pozwoleniem

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 951 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka o powierzchni 1600 m2 usytuowana w pobliżu ulicy Reymonta.Wg decyzji pozwolenia na budowę na działce można zrealizować 8 segmentów - każdy z dostępem do...

  • Działka budowlana Żabia Wola Zaręby
    1 / 2
    Działka budowlana Żabia Wola Zaręby

    Żabia Wola

    • 285 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice
    Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice

    Adamów-Wieś

    • 512 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Adamów-Wieś , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Działka o powierzchni 4100 m2, ogrodzona, atrak...

  • Sprzedam piękną działkę wielkości 3070m2 w Milanówku okazyjn
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę wielkości 3070m2 w Milanówku okazyjn

    Milanówek

    • 920 000 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje e...

  • Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min
    1 / 9
    Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis DZIAŁKI BUDOWLANE z P.Z.P we Władysławie gmina Mszczonów - ok.15minut do Grodzisk M i ok.30 minut do W-wy. Sprzedaż bezpośrednia!!! UWAGA!!! - W PROMOCJI DOKŁADAM KOMPLETNY P...

  • Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn
    1 / 4
    Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 1 695 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym przy trasie S7,doskonała pod budowę hali, osiedla, magazynu. Polecam osobom, które chcą zainwestować w pewną inwestycję w najlepszym możl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka pod budowę osiedla
    1 / 15
    Działka pod budowę osiedla

    Wola Mrokowska

    • 7 579 000 zł cena
    • 32 951 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32951 m2 w Woli Mrokowskiej 450m od zjazdu z Alei Krakowskiej w ulice Postępu w Woli Mrokowskiej. Kontynuacja Osiedla Zielone Ogrody ....

  • Urokliwa działka budowlana w okolicy las cisza

    Bolesławek

    • 264 800 zł cena
    • 1 655 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 3
    Znakomita działka z MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGI

    Nadarzyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGIPrzeznaczenie i parametry zabudowy: Działka objęta MPZP, przeznaczona na cele produkcyjne i usługi. Na działce dopuszczalna jest zabudowa do 70%...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • 1 / 4
    Do budowy bliźniaka blisko Puszczy Kampinoskiej !

    Marianów

    • 350 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.Dzia...

  • SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE
    1 / 3
    SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE

    Podkowa Leśna

    • 6 500 000 zł cena
    • 18 061 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warszawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacj...

  • 1 / 3
    Gratka dla dewelopera działka 4040m2 w Jaworowej

    Jaworowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 040 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn o powierzchni 4040 m2 możliwość dokupienia działki obok o pow. 900m2.Dla działki są wydane Warunki zabudowy - b...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....

  • Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Huta Żabiowolska działki budowlane 1000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka budowlana o minimalnej powierzchni 1000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na tras...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    1 / 7
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 490 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczna działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, p...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 328 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczna działka budowlana o pow. 1593 m 2 w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy 50 m od drogi gminnej asf...

  • Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów
    1 / 2
    Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów

    Żółwin

    • 31 800 000 zł cena
    • 126 700 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CIEKAWA OFERTA DLA DEWELOPERA - CENA DO NEGOCJACJI. Atrakcyjna nieruchomość w Żółwinie, działka budowlana o powierzchni 126 700 m2 (12,67ha) . Nieruchomość położona na wzniesie...