• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Czarna

(1)
  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 635 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1054 m² znajdująca się w pobliżu ul. Narutowicza w Kobyłce Stefanówce.~~Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 318 800 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce. Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaska W okolicy liczne no...

  • Dwie działki rolne z WZ w Helenowie gm. Policzna.

    Helenów

    • 195 000 zł cena
    • 19 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powier...

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Helenów

    • 93 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z prawem zabudowy ,położona przy trasie Gostynin-Lucień.Prąd,woda,Okolica z licznymi jeziorami i lasami

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kobyłka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nadaje się pod zabudowę deweloperską. Na działce znajduje się dom do całkowitego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media oprócz gazu.

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej
    1 / 3
    Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej

    Kobyłka

    • 475 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość: Kobyłka Powierzchnia działki: 800m wymiary szr 40x20mw otulinie drzew Działka 800m Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej blisko trasy działka zadrzewiona , dojazd utwardzony...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Działka budowlana o powierzchni 18 404 m².

    Ciemne

    • 7 150 000 zł cena
    • 18 404 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 404 m², idealną pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 18 404 m² Dojazd...

  • Działka bud. 960 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 499 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 960 m² ma wymiary około 23 x 43 m. Wszystkie media (prąd, ga...

  • Działka bud. 1371 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 710 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 1371 m² ma wymiary ok 36 x 35 m. Wszystkie media (prąd, gaz,...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa 999 m²

    Ciemne

    • 540 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 999 m², z możliwością zakupu większej powierzchni do ok 3 500 m². Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Działka 3508 m² mieszk. 1.U

    Ciemne

    • 1 895 000 zł cena
    • 3 508 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy tras...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 380 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1116 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 475 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1397 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...