• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Czarna

(1)
  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Klembów

    Klembów

    • 2 249 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż działka rolna o powierzchni 34000 m2 , położona w miejscowości Kraszew w gminie Klembów. Działka nadaje się pod zabudowę siedliskową (dom jednorodzinny), rekreację, z m...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 514 000 zł cena
    • 3 111 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3111 m2 położone w Klembowie przy ul. Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta, 99,15m (drugi bok 97,41) długości na 29,97m szerokość. Cicha spo...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3000 m2 położona w Klembowie przy ulicy Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta z linią brzegową rzeki Rządza (Struga) super miejsce na rekreację...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii

    Wołomin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Wołomin plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek o WZ Cena 1 680 000zł Powierzchnia 21 000m2 Wymiary szerokość 100m długość 200m kształt prostokąt Media...

  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 730 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ID: 11592 N tel [tel] www.biznes24.net Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł...

  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów

    Wołomin

    • 1 590 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nr oferty 24-12059-KM Lokalizacja Wołomin okolice ul Łukasiewicza/Geodetów plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek U/P Powierzchnia 201000m2 Wymiary szerokość 100m dł...

  • Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media
    1 / 4
    Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media

    Wołomin

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 225 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacjaokolice Wołomina działki z WZ na domy, media prąd na działce , w drodze -woda gaz Media: prąd, woda gaz Linia zabudowy pierwsza przy drodze powiatowej, narożna Okoli...

  • Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka
    1 / 4
    Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka

    Radzymin

    • 379 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zab...

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka rolna 2ha 20 km od Warszawy blisko S8

    Stary Kraszew

    • 1 040 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2 ha, położoną w Starym Kraszew...

  • Działka Dobczyn

    Dobczyn

    • 35 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna bez możliwości zabudowy. Wymiary działki : szerokość przy rzece ok. 47 m, u góry ok. 62 m; długość lewy bok ok. 156 m, prawy ok. 205 m. Klasyfikacja gruntów: łąki tr...