• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki siedliskowe Izabelin

(1)
  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 1 025 000 zł cena
    • 20 914 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa we wsi Aleksandrów gm. Czosnów 25 km od Warszawy, teren Kampinoskiego Parku Narodowego. W środkowej części siedliska znajdują się zabudowania: dom i budynek go...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż 1,82ha Goździówka gm. Stanisławów. Wystąpiono...

    Goździówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,82ha. Działka o numerze 141214_2.0006.26 znajdująca się w miejscowości Goździówka (gmina Stanisławów, nieopodal Pustelnika). Działka składają...

  • Działka nad morzem Ustronie Morskie
    1 / 11
    Działka nad morzem Ustronie Morskie

    Warszawa

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Atrakcyjna działka z dostępem do wszystkich mediów

    Zielonki-Parcela

    • 920 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowo ładna działka, o kształcie prostokąta z dostępem do wszystkich mediów, położona wśród domów jednorodzinnych. Powierzchnia biologicznie czynna 30%, pozostałe 70 % zabudowa...

  • Oaza ciszy i spokoju

    Sowia Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Bardzo ładna działka, położona w cichym i spokojnym miejscu. Teren płaski, oddalony od ruchliwej tr...

  • Oaza ciszy i spokoju

    Sowia Wola

    • 6 300 000 zł cena
    • 75 115 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka 6450 m2 z domem i halą.

    Ołtarzew

    • 2 500 000 zł cena
    • 6 433 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka 6 433 mkw., 3 km od autostrady A2 Ożarów Mazowiecki obok Warszawa (pierwszy bezpłatny wjazd na obwodnicę Warszawy, węzeł Pruszków, zjazd na Borzęcin- droga 71...

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice

    Zazdrość

    • 150 050 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2 . Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze dojazdowej do...

  • Siedlisko 7150m2 k/Modlina woj. mazowieckie
    1 / 13
    Siedlisko 7150m2 k/Modlina woj. mazowieckie

    Wymysły

    • 2 400 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko, nieruchomość gruntowa o pow. 7150m2 zabudowana obiektem przeznaczonym na działalność gospodarczą z zapleczem komunikacyjnym, domem mieszkalnym i naturalną strefą wypoczy...