• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zawidów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Izabelin

(1)
  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Zegrzu Południowym

    Zegrze Południowe

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 wraz z piwnicą lokatorską. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 2-klatkowym w Zegrzu Południowym k/o...

  • Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Metraż 42,3 m2 plus piwnica. Mieszkanie usytuowane w dogodnym miejscu, blisko urzędów, komunikacji miejskiej,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zegrze

    • 575 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zegrze

    • 675 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    City And Home Radosław Kasperski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 630 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliszew

    • 620 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliszew

    • 740 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RENATA DERBIN, BEAUTY SECRET, FINE PROPERTIES
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliszew

    • 501 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 970 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 679 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 530 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.
    1 / 15
    4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.

    Wieliszew

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie 76,61 m2 (wliczając ścianki działowe) w Wieliszewie (ul. Porucznika Ryszarda Gubały 8) bez pośrednika. Znajduje się na ostatnim trzecim piętrze. Budynek z 2...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt
    Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt

    Rynia

    • 976 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej nad Zalewem Zegrzyńskim. Apartament znajduje...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe
    Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe

    Zegrze Południowe

    • 939 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- Zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71...