• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Arciechów
  • Kolno
  • Jabłonka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Izabelin

(1)
  • Budynek handlowo-usługowy 311m² w 100% skomercjalizowany
    1 / 6
    Budynek handlowo-usługowy 311m² w 100% skomercjalizowany

    Izabelin

    • 4 750 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 15 274 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w 100% skomercjalizowany | Mościska, ul. 3 Maja 94 przy markecie Netto. Powierzchnia budynku: 311 m² (pow. użytkowa 307 m²) Powierzchnia dzia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m, usytuowany na I piętrze budynku położonego w centrum Radzymina. Lok...

  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 5 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Radzymina o powierzchni 102 m2 z opcją wynajmu dodatkowych 20m2 na piętrze, połączonych b...

  • Lokal Nieporęt

    Nieporęt

    • 4 699 000 zł cena
    • 736 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości oferuje do kupna (ewentualnie wynajmu) działkę budowlaną z wolnostojącym obiektem z możliwym przeznaczeniem na handel, gastronomię, usługi, rzemieślnicze usługi...

  • Lokal Wieliszew ul. Baczyńskiego Krzystofa Kamila

    Wieliszew » ul. Baczyńskiego

    • 3 950 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt komercyjny w Wieliszewie. W sąsiedztwie zabudowa różna (jedno i wielorodzinna, zakłady produkcyjne, placówki oświatowe, usługi, handel, tereny leśne, itd.....

  • lokal usługowy
    1 / 5
    lokal usługowy

    Marki

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę pomieszczenie usługowe (garaż) wraz z biurem ok 15 m2. zlokalizowanym w Markach 10 min od komunikacji miejskiej,

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Lokal użytkowy Legionowo
    1 / 2
    Lokal użytkowy Legionowo

    Legionowo

    • 10 800 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Biedronkę pod Warszawą, z bardzo rozsądnym czynszem pow 1000m2, działką 5km2 Nowy budynek, umowa z 2024r na 15lat Możliwy zakup lub wynajem obok identycznego budy...

  • Lokal usługowy
    1 / 4
    Lokal usługowy

    Legionowo

    • 1 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal po zakładzie kosmetycznym, fryzjerskim.

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin
    1 / 12
    Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możli...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Lokal użytkowy Wieliszew
    1 / 6
    Lokal użytkowy Wieliszew

    Wieliszew

    • 2 655 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni...

  • Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna
    Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna

    Marki

    • 15 920 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Centrum Marek Budynek jest idealny na siedzibę firmy, czystą produkcję, showroom, składowanie magazynowe, sklep internetowy, sale wyk...

  • Lokal użytkowy Nieporęt
    Lokal użytkowy Nieporęt

    Nieporęt

    • 22 900 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni 920 m², zlokalizowana w gminie Nieporęt. Trasa S8 około 10 km, Zalew Zegrzyński ok 5 km. Idealna propozycja dla firm...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Powierzchnia biurowa Legionowo
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Legionowo

    Legionowo

    • 1 200 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow.ok. 12m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w lokalu usługowo handlowym. Do dyspozycji łazienka i pokój socjalny w korytarzu przeznaczone dla kilku...

  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...