• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zielonką

(526)
  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 110 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana.

  • Rezerwacja
    1 / 6
    Rezerwacja

    Wiązowna

    • 395 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna. Pilna sprzedaż! Wszystkie media w drodze gminnej (ok.60 metrów od działki). W Wiązownie jest m.in. szkoła, przedszkole, przychodnia - PEŁNA INFRASTRUKTURA MIE...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 999 999 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługo...

  • Działka Sulejówek ul. Świętojańska

    Sulejówek » ul. Świętojańska

    • 828 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka na sprzedaż.Znajduje się w Sulejówku, w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.Wymiary działki: 23m x 39 mWjazd na działkę od strony ZACHODNIEJ.Działka budow...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warszawa Falenica Dzielnica Wawer.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie
    1 / 13
    Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie Oferuję działkę ROD z nowo wybudowanym, dwupoziomowym domkiem, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnica Wawer, przy Trakcie...

  • Sprzedam udział w domu z ogrodem
    1 / 12
    Sprzedam udział w domu z ogrodem

    Warszawa

    • 900 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam udział 5/12 w działce z domem o wymiarach działki 30x52 m. Oferta dotyczy udziału o powierzchni 660m2. Teren jest ogrodzony i ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz oraz ka...

  • Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan
    1 / 3
    Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan

    Majdan

    • 1 100 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni ~  1 922 m2 położona w Majdanie (gmina Wiązowna). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45 m x 53 m. Parcela jest objęta MPZP oz...

  • Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów
    1 / 5
    Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów

    Warszawa

    • 2 449 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Atrakcyjna działka bezpośrednio przy ulicy Patriotów. Świetna lokalizacja dla lokali usługowych. W bliskiej okolicy wjazd na obwodnicę Warszawy S7, linia kolejowa, sk...

  • mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia
    1 / 5
    mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia

    Nowy Konik

    • 760 000 zł cena
    • 9 313 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 9 313 m2 położona w Nowym Koniku (gmina Halinów). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 64 X 150 m. Działka objęta jest MPZP...

  • Duża działka w otoczeniu lasów Falenica
    1 / 5
    Duża działka w otoczeniu lasów Falenica

    Warszawa

    • 2 500 000 zł cena
    • 3 077 m2 powierzchnia
    • 813 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka Warszawie - Falenicy z dojazdem asfaltową ulicą. Działka położona jest w otoczeniu sosnowych lasów ale bardzo blisko do centrum Falenicy i do SKM,...

  • Wawer - duża działka przy ul. Celulozy
    1 / 3
    Wawer - duża działka przy ul. Celulozy

    Warszawa

    • 1 333 500 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję dużą działkę (1270 m2) na terenach niskiej zabudowy jednorodzinnej w dzielnicy Wawer (Nadwiśle) przy ul. Celulozy. Teren nie jest objęty MPZP. Media: prąd, woda, gaz w dro...

  • Działka budowlana Wiązowna centrum
    1 / 3
    Działka budowlana Wiązowna centrum

    Wiązowna

    • 783 750 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1425m2 w centrum Wiązowny. W studium grunt zakwalifikowano jako teren mieszkaniowo usługowy. Parcela ma nieregularny kształt 27m x 47m....

  • Idealna działka na dom w Sulejówku.
    1 / 3
    Idealna działka na dom w Sulejówku.

    Sulejówek

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 894 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Na sprzedaż atrakcyjna działka w Sulejówku.   Umiejscowiona na bocznej uliczce miasta w ciszy z dala od miejskiego zgiełku zapewni komfort życia   ludziom ceniącym ciszę i spokój...

  • Atrakcyjna działka budowlana Wiazowna
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Wiazowna

    Wiązowna

    • 740 000 zł cena
    • 1 604 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna , zielona działka w dobrej lokalizacji (Wiązowna, powiat otwocki), w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną...

  • Działka budowlana, blisko PKP Wawer
    1 / 7
    Działka budowlana, blisko PKP Wawer

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 1 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1113m2, 600m do stacji PKP Wawer. Kształt parceli zbliżony do kwadratu o wymiarach 34m x 33m. Wszystkie media dostępne na działce: woda,...