• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(565)
  • 1 / 3
    9900 m² – usługi, przemysł, zabudowa mieszkaniowa.

    Marki

    • 10 400 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 1 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 9900 m², położoną w dogodnej lokalizacji – w pobliżu centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka prz...

  • Działka budowlana Marki blisko lasu, bez prowizji!

    Marki

    • 935 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż proponujemy działkę budowlano - usługową w Markach w rejonie ul. Legionowej o powierzchni 1099 m2. D...

  • Działka Warszawa Ursynów ul. Kuropatwy

    Warszawa » Ursynów » ul. Kuropatwy

    • 10 000 000 zł cena
    • 5 770 m2 powierzchnia
    • 1 734 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni blisko 0,58 ha (5770m2), zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Kuropatwy na Ursynowie. Nieruchomość składa się z trzech jednostek...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 280 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zielonej części Duchnowa. To właśnie tu mamy na sprzedaż piękną działką ze starymi drzewami i lasami wokoło. Działka ma już wyrobione warunki zabudowy na dom j...

  • Działka 1050 m² pod zabudowę letniskową.

    Józefów

    • 115 500 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1050 m². W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną. Me...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-rolna 30min.od Warszawy trasa S8

    Rasztów

    • 1 854 750 zł cena
    • 12 365 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Działka budowlano-...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Marcina Z Wrocimowic
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Marcina Z...

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 712 m2 powierzchnia
    • 2 529 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA, Działka w Nowodworach, 712 m² Cena: 1 800 000 PLN (2 528 zł/m²) Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Nowodworach. Nieruchomość o powier...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 501 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) prz...

  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 694 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Klembów

    Klembów

    • 190 000 zł cena
    • 589 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 589 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w gminie Klembów (LIPKA)...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 690 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • Działka z projektem małego osiedla

    Duchnów

    • 650 000 zł cena
    • 5 954 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami).3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 st...

  • Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,
    1 / 15
    Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,

    Kąck

    • 180 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży 25 działek budowlanych o powierzchni od 570 m2.  **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kąck w gminie Wi...