• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(565)
  • Rezerwacja
    1 / 6
    Rezerwacja

    Wiązowna

    • 395 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna. Pilna sprzedaż! Wszystkie media w drodze gminnej (ok.60 metrów od działki). W Wiązownie jest m.in. szkoła, przedszkole, przychodnia - PEŁNA INFRASTRUKTURA MIE...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 999 999 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługo...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warszawa Falenica Dzielnica Wawer.

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie
    1 / 13
    Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie Oferuję działkę ROD z nowo wybudowanym, dwupoziomowym domkiem, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnica Wawer, przy Trakcie...

  • Sprzedam udział w domu z ogrodem
    1 / 12
    Sprzedam udział w domu z ogrodem

    Warszawa

    • 900 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam udział 5/12 w działce z domem o wymiarach działki 30x52 m. Oferta dotyczy udziału o powierzchni 660m2. Teren jest ogrodzony i ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz oraz ka...

  • Działka budowlana Wola Karczewska gm. Wiązowna
    Działka budowlana Wola Karczewska gm. Wiązowna

    Wola Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna tylko u nas. Nie szukaj dalej. Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka o powierzchni 3500 m, położona w spokojnej i zielon...

  • Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2
    1 / 16
    Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2

    Habdzin

    • 690 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod budowę domu w okolicy Konstancina-Jeziorna w miejscowości Habdzin. Działka o pow. 1922 m2 usytuowana jest przy drodze asfaltowej w pięknej zielonej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana
    1 / 11
    Działka budowlana

    Glina

    • 90 zł cena
    • 3 228 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni użytkowej 3228m2 Działka została podzielona na 3 odrębne działki budowlane (WZ) Działka pow 115.3m2 kolor fioletowy Działka pow 1037m2 kolor róż...

  • Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan
    1 / 3
    Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan

    Majdan

    • 1 100 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni ~  1 922 m2 położona w Majdanie (gmina Wiązowna). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45 m x 53 m. Parcela jest objęta MPZP oz...

  • Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów
    1 / 5
    Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów

    Warszawa

    • 2 449 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Atrakcyjna działka bezpośrednio przy ulicy Patriotów. Świetna lokalizacja dla lokali usługowych. W bliskiej okolicy wjazd na obwodnicę Warszawy S7, linia kolejowa, sk...

  • mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia
    1 / 5
    mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia

    Nowy Konik

    • 760 000 zł cena
    • 9 313 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 9 313 m2 położona w Nowym Koniku (gmina Halinów). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 64 X 150 m. Działka objęta jest MPZP...

  • Duża działka w otoczeniu lasów Falenica
    1 / 5
    Duża działka w otoczeniu lasów Falenica

    Warszawa

    • 2 500 000 zł cena
    • 3 077 m2 powierzchnia
    • 813 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka Warszawie - Falenicy z dojazdem asfaltową ulicą. Działka położona jest w otoczeniu sosnowych lasów ale bardzo blisko do centrum Falenicy i do SKM,...

  • Działka z WZ na 2 domy, Józefów
    1 / 5
    Działka z WZ na 2 domy, Józefów

    Józefów

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka leśno-budowlana o powierzchni 5000m2, z warunki zabudowy na dwa domy. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Wymarzona oaza ciszy i spokoju o wyjątkowych walorach kr...

  • Wawer - duża działka przy ul. Celulozy
    1 / 3
    Wawer - duża działka przy ul. Celulozy

    Warszawa

    • 1 333 500 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję dużą działkę (1270 m2) na terenach niskiej zabudowy jednorodzinnej w dzielnicy Wawer (Nadwiśle) przy ul. Celulozy. Teren nie jest objęty MPZP. Media: prąd, woda, gaz w dro...

  • 3124 m2 cicha i spokojna okolica, las
    1 / 8
    3124 m2 cicha i spokojna okolica, las

    Cyganka

    • 183 500 zł cena
    • 3 142 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W sprzedaży działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, położona we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 3142 m...

  • Blisko lasu, mpzp - bliźniak/wolnostojący
    1 / 2
    Blisko lasu, mpzp - bliźniak/wolnostojący

    Józefów

    • 1 419 000 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1 577 m2 (front 30 x 52 m). Położona w zachodniej części Michalina, objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego ML 5. Wjazd na działk...

  • Działka budowlana Wiązowna centrum
    1 / 3
    Działka budowlana Wiązowna centrum

    Wiązowna

    • 783 750 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1425m2 w centrum Wiązowny. W studium grunt zakwalifikowano jako teren mieszkaniowo usługowy. Parcela ma nieregularny kształt 27m x 47m....

  • Działka inwestycyjna usługowa Józefów 801 trasa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna usługowa Józefów 801 trasa

    Józefów

    • 1 807 672 zł cena
    • 2 294 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OPIS Do sprzedania działka o powierzchni 2294 m2 o wymiarach: szerokość 37 x głębokość 65 m. Dla działki wydane są warunkami zabudowy na budowę budynku usługowego (usługi medyczne)...

  • Nietypowa, ale ciekawa
    1 / 12
    Nietypowa, ale ciekawa

    Józefów

    • 827 000 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oczywiście najpiękniej jest we wschodnim Michalinie. Blisko las, idealne miejsce na spacery i jazdę rowerem, co nawet w czasach pandemii nie jest tu uciążliwe. Przeznaczona pod z...