• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rudą Śląską

(148)
  • Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
    1 / 2
    Działka budowlana przy lesie Sikorskiego

    Zabrze

    • 240 000 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka budowlana Sikorskiego
    1 / 3
    Działka budowlana Sikorskiego

    Zabrze

    • 190 000 zł cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę rod
    1 / 8
    Sprzedam działkę rod

    Gliwice

    • 16 500 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod NADZIEJA, Gliwice 402M2 WODA MOZLIWOSC PODPIECIA PRĄDU Huśtawka na drzewie, basen, trampolina, domek tymczasowy, plastikowa piaskownica. Dwa duże orzechy włoskie oraz d...

  • usługi, budowlana, przychodnia
    usługi, budowlana, przychodnia

    Katowice

    • 313 600 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATOWICE BOGUCICE DZIAŁKA 980M2 KSZTAŁT PROSTOKĄT WYMIARY SZER. 15M, DŁUGOSC OK. 75M MEDIA W DRODZE, PRZEZ DZIAŁKE NIE PRZECHODZĄ ŻADNE LINIE ENERGETYCZNE SĄ WZDŁUŻ DROGI DZIAŁKA N...

  • Sprzedam pole orne
    1 / 2
    Sprzedam pole orne

    Katowice

    • 45 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne 28 ar pomiędzy Kamień Śląski a Kosorowicami(od drogi do drogi) CENA 45 TYŚ ZŁ

  • Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze
    1 / 4
    Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze

    Orzesze

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ostatnia prostokątna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Zgoń. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się...

  • Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego
    1 / 13
    Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego

    Wojkowice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Wojkowicach. Działka jest niezagospodarowana, ogrodzona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1
    1 / 15
    Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1

    Czeladź

    • 18 900 000 zł cena
    • 19 654 m2 powierzchnia
    • 962 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż Grunt inwestycyjny pod magazyny, usługi i rekreację o powierzchni 19 654 m² (~2 ha), w doskonałej lokalizacji prz...

  • Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 101 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m² , przeznaczony pod zabudowę usługową (13U). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce W...

  • Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice
    1 / 11
    Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice

    Gliwice

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Wójtowianka (Gliwice). Komfortowy domek murowany po remoncie w środku ,nowe okna pcv ,drzwi przeciwwłamaniowe, nowa kuchnia, n...

  • DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN
    1 / 6
    DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN

    Chorzów

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SUPER OFERTA - DZIAŁKA Z HALA, MOŻNA WYBUDOWAĆ MARKET Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Chorzowie zabudowana halą. Można również rozbudować lub wybud...

  • Działka Bobrowniki Siemonia

    Bobrowniki

    • 200 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2499m² , położona w miejscowości Siemonia (gmina Bobrowniki), przy ul. Kościuszki . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 7
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 330 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz w drodz...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 262 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz i kanaliza...

  • Działka budowlana Bobrowniki
    1 / 13
    Działka budowlana Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szeroko...

  • Działka budowlana Wojkowice
    1 / 6
    Działka budowlana Wojkowice

    Wojkowice

    • 115 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1194 m2 położoną w spokojnej okolicy w Wojkowicach. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka w...

  • Działka budowlana Bobrowniki Namiarki
    1 / 5
    Działka budowlana Bobrowniki Namiarki

    Bobrowniki

    • 199 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 1673 m2 położoną w Bobrownikach dzielnica Namiarki. Wymiary działki: szerokość 11 m, długość 152 m. Dojazd do działki dr...

  • działka orzesze
    działka orzesze

    Orzesze

    • 265 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke 27ar 1/3 teren zielony. w Orzeszu-Jaśkowicach ,na działce woda,gaz,elektro