• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rudą Śląską

(148)
  • Działka budowlana  Zbrosławice Wrzosowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zbrosławice Wrzosowa

    Zbrosławice

    • 240 900 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 730 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2
    1 / 4
    Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2

    Zbrosławice

    • 253 770 zł cena
    • 769 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 769 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Działka budowlana Bytom Szombierki, Bażantowa
    1 / 2
    Działka budowlana Bytom Szombierki, Bażantowa

    Bytom

    • 612 500 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1225m, położona w Bytomiu w dzielnicy Szombierki, na kameralnym i cenionym osiedlu Fazani...

  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów

    Tychy

    • 659 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej. Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeni...

  • Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP
    1 / 7
    Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP

    Tychy

    • 1 272 230 zł cena
    • 4 387 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA INWESTYCYJNA !!! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. WARUNKI TEC...

  • Ogródek kukułka 2
    1 / 6
    Ogródek kukułka 2

    Siemianowice Śląskie

    • 70 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogródek kukułka 2 niecałe 300 m po remoncie. Altana z drzwiami antywłamaniowymi, taras zadaszony (2025), grill murowany z wędzarnią. Na ogródku jest prąd, woda, aneks kuchenny z ci...

  • Działka Orzesze ul. Wolności

    Orzesze » pl. Wolności

    • 182 400 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estet...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ROD działka ogródek
    1 / 6
    ROD działka ogródek

    Tarnowskie Góry

    • 85 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 316m² znajdująca się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowskich Górach. Na działce znajduje się m...

  • Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
    1 / 11
    Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa

    Katowice

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierchni ok.300 m2 zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Porfirowej, nieopodal kliniki okulistycznej. Super lokalizacja w sąsiedztwie innych działek,...

  • ROD Dalia Sośnica
    ROD Dalia Sośnica

    Gliwice

    • 15 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ROD Dalia Gliwice-Sośnica. Sprzedam działkę 230 m2 bez altanki. Możliwość podłączenia prądu i wody. Cena 15000 zł.

  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1/DK94

    Czeladź

    • 18 900 000 zł cena
    • 19 654 m2 powierzchnia
    • 962 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż Grunt inwestycyjny pod magazyny, usługi i rekreację o powierzchni 19 654 m² (~2 ha), w doskonałej lokalizacji p...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 321 480 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w MPZP oznaczona jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokali użytkowych w zakresie usług drobnych, biurowych i społecznych. Działka o powierzchni 8,5 a...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 304 380 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w nowym MPZP oznaczona jako wielofunkcyjna z zabudową jednorodzinną. Działka jest płaska, prostokątna 8ar z mediami i drogą dojazdową.

  • Tychy Urbanowice działka pod działalność
    1 / 5
    Tychy Urbanowice działka pod działalność

    Tychy

    • 875 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na terenie dział...

  • Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam
    1 / 16
    Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam

    Gliwice

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Bratek" w Gliwicach. Pięknie usytuowana w zacisznym miejscu, działka ROD o powierzchni 500 metrów. Na działce murowany domek z solidnym ocynkowanym dachem i...

  • Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek

    Gliwice

    • 6 744 000 zł cena
    • 3 387 m2 powierzchnia
    • 1 992 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ DZIAŁKA DEWELOPERSKA | MPZP 1MWU | PEŁNE UZBROJENIE POWIERZCHNIA 3387 m² | GLIWICE TRYNEK | DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNA Na...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD
    1 / 3
    Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD

    Gliwice

    • 29 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z studni d...