• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rudą Śląską

(148)
  • Działka z WZ z domkiem holenderskim na MAZURACH - Stare Juchy

    Katowice

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Piekary Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia
    1 / 15
    Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 1 723 m2 powierzchnia
    • 812 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 99 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rogoźnik, do wydzielenia z większej działki działkę o powierzchni ok 400m2 na mały dom. Wymiary 13,7x30x7,3x31m Wjazd na działkę z drogi utwardzonej należącej do gminy, w której...

  • Działka Gliwice
    1 / 4
    Działka Gliwice

    Gliwice

    • 180 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 8100m2 w Gliwicach, dzielnica Brzezinka. Działka jest w przybliżeniu w kształcie prostokąta, płaska, dobrze widoczna. W MPZP działka oznaczona jest symbolem 6U Dla terenów...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ładną zadbaną działkę na ROD "Łuk Tęczy" w Bytomiu Stolarzowice ul. Paczyńska w zaciszu koło lasu, 4a. prostokątna. Solidna murowana altana, możliwość korzystania cały rok...

  • Działka łaziska górne

    Łaziska Górne

    • 4 264 000 zł cena
    • 33 362 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Miasta Łaziska Górne ogłaszaPierwszy publiczny nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem 5440/60...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki
    Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki

    Orzesze

    • 164 000 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorem wychodzisz na spacer obserwować malowniczy zachód słońca nad wodą - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, k...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Gliwice

    • 26 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z stud...

  • 1 / 3
    Działka Ornontowice ul. Kolejowa

    Ornontowice » ul. Kolejowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budo...

  • Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela
    Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela

    Chorzów

    • 59 900 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 328 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Hutnik w Chorzowie Batorym. Działka znajduje się w wyjątkowo wygodnej lokalizacji - b...

  • 1 / 2
    Działka Mikołów, ul. Leśna

    Mikołów » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 194...

  • Działka Tychy Stare Tychy
    1 / 7
    Działka Tychy Stare Tychy

    Tychy

    • 250 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYCHY Stare Tychy Bardzo ładna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 1195m2. Teren znajduje sie pomiędzy domami jednorodzinnymi a cmentarzem. Posiada dojazd od ulicy Now...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 165 000 zł cena
    • 674 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki 674m2 Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m Media: woda prąd gaz i kanalizacja mi...

  • Działka Mikołów Kąty
    1 / 10
    Działka Mikołów Kąty

    Mikołów

    • 485 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam urokliwą działkę na obrzeżach Mikołowa z widokiem na góry. Wymiary: 23,5 x 33,3 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka Tychy Wartogłowiec
    1 / 3
    Działka Tychy Wartogłowiec

    Tychy

    • 372 480 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy, Wartogłowiec, ul. LAWENDOWA. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego MN6. Istni...

  • Działka budowlana Tychy Wilkowyje
    1 / 3
    Działka budowlana Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 264 330 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: Kanalizacja, prąd, g...

  • Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw
    1 / 2
    Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw

    Chorzów

    • 850 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną z możliwością zabudowy mieszkaniowej w centrum Chorzowa 2 przy ul 3-go Maja 71 o pow. 1180 mkw. Nr działki 8 i 7 mapa 62. Plan zagospodarowania...

  • Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice

    Gliwice

    • 42 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke 310m na ROD ARENDA przy ulicy Akademickiej w Gliwicach , na działce znajduje się murowana altana , prąd , wedzarnia z cegły klinkierowej ,oczko wodne 2x4m komp...