• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Radzyminem

(224)
  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną - Zielonka ul. Wojska Polskiego

    Zielonka

    • 1 450 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w centrum Zielonki. Działka zadbana, ogrodzona, bez zabudowań. Wszystkie media w granicy działki. MPZP - zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa. W...

  • Działka Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 1 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z 2 domami jednorodzinnymi o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej dz...

  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Duża działka rekreacyjna w świetnej lokalizacji
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna w świetnej lokalizacji

    Stawinoga

    • 449 000 zł cena
    • 7 236 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Stawinoga, położona województwie Mazowieckim, w powiecie Pułtuskim, nad Rzeką Narew. Powierzchnia działki to aż 7236 m2. Jest to świet...

  • 1 / 2
    Działka Klembów

    Klembów

    • 2 400 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na Sprzedaż działka o powierzchni 23.600 m2, 100 metrów w głąb od ulicy Radzymińskiej działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub zabudowę siedliskową. Res...

  • Działki Budowlane po 1350 m2 woda, prąd, kanalizacja, asfalt

    Somianka

    • 135 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane po 1350 m2 dlatego takie bo 1000 m2 na wsi to za mała działka, woda , kanalizacja , prąd , droga gminna asfaltowa , bardzo spokojna okolica, 1 km do...

  • Działki Budowlane po 1350 m2 woda, prąd, asfalt
    Działki Budowlane po 1350 m2 woda, prąd, asfalt

    Somianka

    • 135 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane po 1350 m2 dlatego takie bo 1000 m2 na wsi to za mała działka, woda , prąd , droga gminna asfaltowa , bardzo spokojna okolica, 1 km do 2 sklepów +...

  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...

  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 343 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2; przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji położone w Klembowie przy ul. Kwiat...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3000 m2 położona w Klembowie przy ulicy Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta z linią brzegową rzeki Rządza (Struga) super miejsce na rekreację...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 2 249 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż działka rolna o powierzchni 34000 m2 , położona w miejscowości Kraszew w gminie Klembów. Działka nadaje się pod zabudowę siedliskową (dom jednorodzinny), rekreację, z m...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 514 000 zł cena
    • 3 111 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3111 m2 położone w Klembowie przy ul. Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta, 99,15m (drugi bok 97,41) długości na 29,97m szerokość. Cicha spo...

  • Na sprzedaż działka rolna
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna

    Nowe Ręczaje

    • 1 100 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z siedliskiem zabudowania-dom do remontu,stodoła obora.Media-prąd,woda studnia,głębinowa dostęp do wodociągów gminnych,dostęp do gazociągu.Duże ogrodzone podwórko.Z j...

  • Działka budowlana Tuł, gm. Klembów, pow. Wołomin, media

    Tuł

    • 199 990 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Tuł (gmina Klembów, powiat Wołomin). Działki posiadają księgę wieczystą i są wolne od obciążeń. Idealne pod budowę domu jedno...