• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Radzyminem

(224)
  • DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ
    1 / 6
    DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ

    Serock

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2 z przeznac...

  • Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2
    1 / 13
    Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2

    Serock

    • 243 600 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 d...

  • Działka z PnB i PROJEKTEM na 24 lokale mieszkalne
    1 / 12
    Działka z PnB i PROJEKTEM na 24 lokale mieszkalne

    Serock

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14266m2 z pozw...

  • Działka Pobyłkowo małe
    1 / 5
    Działka Pobyłkowo małe

    Pobyłkowo Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe. Sprzedajemy działkę wraz z udziałem w drodze wewn. Jesteśmy wraz z Żoną właś...

  • TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2
    1 / 16
    TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2

    Serock

    • 399 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA KLIENT SPRZEDAJĄCY - BEZ PROWIZJI! Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji bl...

  • Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej
    1 / 3
    Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej

    Kobyłka

    • 475 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość: Kobyłka Powierzchnia działki: 800m wymiary szr 40x20mw otulinie drzew Działka 800m Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej blisko trasy działka zadrzewiona , dojazd utwardzony...

  • Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.
    1 / 2
    Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.

    Krzywica

    • 198 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną o powierzchni 800m² (nr 447/9) Nieruchomość położona jest w miejscowości Krzywica przy ulicy Zaułek gm. Klembów w urokliwej okolicy. - Teren...

  • Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów
    1 / 4
    Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów

    Pogorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – 2,2 ha ziemi, blisko rzeki i lasów Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Pogorzelec, w gminie Łochów, powiat Węgrów. Ł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Legionowo,
    1 / 6
    Działka budowlana Legionowo,

    Legionowo

    • 799 900 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek
    1 / 6
    Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek

    Okuniew

    • 3 289 841 zł cena
    • 16 041 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pośrednikom dziękuję Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,6401 ha – Okuniew przy granicy z Sulejówkiem (gm. Halinów) – MPZP 1.PU Działka nr 1778 Okuniew, powiat miński, woj. mazow...

  • Działka budowlana Serock,
    1 / 15
    Działka budowlana Serock,

    Serock

    • 168 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży działki budowlane o powierzchni 800-900 m.kw. w Serocku przy lesie. **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych miejscowoś...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2
    1 / 10
    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2

    Teodorów

    • 225 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka jest idealnym wyborem – cisza, natura i wygoda...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP
    1 / 2
    działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP

    Jachranka

    • 185 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania się...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice

    Zazdrość

    • 150 050 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2 . Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze dojazdowej do...