• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łomiankami

(540)
  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Hutnicza

    Warszawa » Targówek » ul. Hutnicza

    • 949 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 2 833 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-prod...

  • Budowlana Wieliszew ul.Modlińska
    1 / 5
    Budowlana Wieliszew ul.Modlińska

    Wieliszew

    • 380 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie....

  • Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza

    Warszawa

    • 3 604 500 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną  na terenie dynamicznie rozwijającej się części Gminy Włochy, w najbliższym sąsiedztwie Ratusza Włochy, RAKÓW ul. BORSUCZA.. Powie...

  • Działka budowlana 788 m² Kampinos –Dziekanów Leśny
    1 / 14
    Działka budowlana 788 m² Kampinos –Dziekanów Leśny

    Dziekanów Leśny

    • 600 000 zł cena
    • 788 m2 powierzchnia
    • 762 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 788 m² z domem dom 78 m² położona w miejscowości Dziekanów Leśny przy ul. Miłej (dz. nr ew. 179/2), na skrzyżowaniu z ul. Adama Asnyka....

  • Teren budowlany nad jeziorem
    1 / 2
    Teren budowlany nad jeziorem

    Warszawa

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duży teren nad prywatnym jeziorem blisko morza. Działka budowlana prąd i woda dojazd drogą asfaltową. Dojazd 45 minut do Gdańska i 2, 5 h od Warszawy. Tu można zbudować rezydencję...

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy
    Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2
    1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7 Dojazd do działki drogą ze służebnością...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • Działka usługowa z WZ super lokalizacja.

    Warszawa » Włochy

    • 2 187 900 zł cena
    • 3 366 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji na linii WKD.Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy.Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową
    1 / 3
    Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową

    Jachranka

    • 104 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...

  • Działka ROD Warszawa Rembertów
    1 / 15
    Działka ROD Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 30 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej o powierzchni 250 m² na terenie ROD "Akademia Tulipanowa" w Warszawie – Rembertów, przy Alei Sztandarów, w pobliżu Akademii Sztuki...

  • Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej
    1 / 4
    Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka w otulinie leśnej, nad jeziorem Modzerowskim/Długim, jezioro bardzo atrakcyjne, czyste, o powierzchni pow. 250ha, przy działce 100ha lasów państwowyc...

  • Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
    1 / 15
    Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 1 717 980 zł cena
    • 7 809 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie). Nierucho...

  • Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
    1 / 11
    Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okoli...

  • Odstąpię działkę ROD 506 m.
    Odstąpię działkę ROD 506 m.

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo dzierżawy w ROD działki 506m na pograniczu Warszawy i Jaworowa. Do działki dojazd szeroka aleją jest również zaplanowany przy działce wjazd na ogród z ulicy . Niedal...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...