• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Grodziskiem Mazowieckim

(936)
  • Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 440 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej działka. Teren objęty MPZP.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię głębinową na głęb...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • Kajetany działka w najlepszej lokalizacji!

    Kajetany

    • 528 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z MPZP, wśród nowej zabudowy. Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Kajetanach.Wszystkie media w drodze przy działce.Suchy, równy teren.Polecam i zapraszam. Zapraszamy...

  • Milanówek | dom 2 lokalowy blisko WKD

    Milanówek

    • 650 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dojazdem droga wewnętrzną. W cenie wykonanie drogi dojazdowej oraz przyłącza wody miejskiej i energii elektrycznej.Obecnie oczekujemy na wydanie pozwolenia na...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa znakomita lokalizacja

    Przeszkoda

    • 1 977 140 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa P/U ok 25 km od centrum Warszawy przy trasie S8.Działka widoczna z trasy. Możliwość zabudowy do 15m wysokości, intensywność zabudowy 0,6.Okolica wielu firm, mag...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka budowlano-leśna z M-P-Z-P ⭐⭐⭐⭐

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU LASUDo sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m).Atuty nieruchomości:teren o...

  • Działka Kuranów, ul. www.mkwadrat.eu

    Kuranów

    • 3 200 000 zł cena
    • 31 871 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Kurantów gmina Radziejowice. Składa się z trzech działek o pow. 3903 + 27355 ( z czego 1700 m2 jest lasu )+ 613 m2.Każda z działek jest połączona z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 562 600 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...

  • Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów,
    Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów,

    Żółwin

    • 460 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Żółwinie, gmina Brwinów. Powierzchnia terenu 1000 m2. Wymiary 26 x 36 Media: prąd 60 m od działki, gaz- 70 m, wodociąg 110 m od działki. Miejscow...

  • Działka usługowa w świetnej lokalizacji

    Milanówek » ul. Królewska

    • 900 000 zł cena
    • 1 914 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1914 m² położona w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi Milan...

  • Podział 4 działek 8264m² Tłumy gm Mszczów MPZP 3MN

    Tłumy

    • 992 000 zł cena
    • 8 264 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż podział działek o powierzchni całkowitej 8264 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Mszczonów powiat żyrardowskiPodział na 4 działki: - 1900 m², - 1600 m...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Działka usytuowana na b. wysokiej skarpie z dostępem do mini rzeczki. Bardzo urokliwy teren.Obowiązuje miejscowy pla...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Teren w trakcie...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 799 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy.To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Istnieje możliw...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock

    Nowa Wieś

    • 570 330 zł cena
    • 6 337 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow nieco ponad 6000m(ok 23x265m) przylegająca do drogi wąskim pasem (ok 5x60m). Położona w malowniczej okolicy nad samym stawem. Ujęta w MPZP gminy Serock pod zabudowę j...

  • Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...