• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Grodziskiem Mazowieckim

(936)
  • Działka pod zabudowę bliźniaczą i szeregową

    Pruszków » ul. Norwida

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w Pruszkowie przy ul. C.K.Norwida, działka o powierzchni 1000 m2 i przybliżonych wymiarach 26,7x35x29,6x35,9m. Istnieje możliwość dokupienia działk...

  • Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA
    1 / 3
    Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA

    Izdebno Kościelne

    • 186 060 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie
    1 / 7
    Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie

    Żaby

    • 970 000 zł cena
    • 13 330 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Żaby (okolice Grodziska Mazowieckiego). Powierzchnia 13330 m2. Na działce znajdują się dwa nieukończone budynki (200m2 i 160m2), staw o powierzchni...

  • Działka 1030 m Budy Mszczonowskie

    Budy Mszczonowskie

    • 188 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobra cena !!. Działka usytuowana przy drodze gminnej - druga linia zabudowy Działka budowlana położona w Budach Mszczonowskich na terenie suchym częściowo zadrzewionym. Teren je...

  • Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga
    1 / 4
    Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga

    Werdun

    • 299 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3216 m kw. położonej w malowniczej spokojnej okolicy, to jest w miejscowości Werdun. Dzia...

  • Działka Badowo-Dańki ul.

    Badowo-Dańki

    • 290 000 zł cena
    • 3 019 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o powierzchni 3010 m² oraz 3019 m² , położone w miejscowości Badowo-Dańki (gmina Mszczonów, powiat żyrardowski).Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarow...

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...

  • Top działka, media, las.

    Strzeniówka

    • 699 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem o pow. ok 1200 m2 w najładniejszym zakątku Strzeniówki.Kształt zbliżony do kwadratu pozwala na realizację wielu projektów budowlanych. Wszystkie medi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Urokliwe miejsce w Kaniach

    Kanie

    • 670 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego- pow zabudowy 16,5 %- pow. biologicznie czynna -70 %- h- 9m, szerokość elewacji 15mDziałka cz...

  • Działki budowlane  - zbuduj dom w lesie
    1 / 8
    Działki budowlane - zbuduj dom w lesie

    Powązki

    • 375 004 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchniach: 83/1, 83/2, 83/3 – 2026 m2 83/4, 83/5, 84/5 - 1500 m2 84/2, 84/3 - 2288 m2 84/6- 1475 m2 Ceny działek: 83/1, 83/2, 83/3 - 4...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z mediami miejskimi KAJETANY

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNIE POŁOŻONA, PROSTOKĄTNA DZIAŁKA BUDOWLANA Działka z prawem do prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej. ✔ Teren równy, częściowo ogrodzony ✔ Dojazd drogą gminną: a...

  • Nadarzyn | grunt pod produkcję i usługi | MPZP |

    Kajetany

    • 8 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (MPZP) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn.Znakomit...

  • 1 / 3
    Działka w malowniczej okolicy i dobrej cenie.

    Pieńki Zarębskie

    • 375 590 zł cena
    • 3 266 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy.Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwoś...

  • 1 / 2
    Duża działka, OSIEDLE/USŁUGI, MPZP - OKAzJA!

    Powązki

    • 3 600 000 zł cena
    • 30 372 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 30372 m2 w miejscowości Powązki, gm. Mszczonów. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej.Cicha i spokojna oko...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 410 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka 800 m od szkoły MPZP budow-usług ⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice

    • 280 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa – Radziejowice, ul. OssolińskichNa sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1500 m², położona przy ul. Ossolińskich w Radziejowicach, zale...

  • Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realiza...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • 1 / 3
    Żabia Wola Oddział dobra lokalizacja MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana